• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nedávný obsah od -HuBi-

  1. Povolený skript Hromadný sběr surovin

    me prestal fungovat, nezobrazí se to poslední okno pri kterem se to finalne spustí
  2. Kavárna - Svět 78

    Neuvazovali jste o modelu/svete kde bude predplacenka v podobe czk a pote uz zadne dalsi moznost kupovani bodu?
  3. co se stane s vojaky kdyz

    co se stane s vojaky kdyz a) znicim selsky dvur na uroven 1 např. a on tam má třeba 7000 obyvatel? b) pošlu podporu z jedné vesnice do druhé a tu jednu z který jsem poslal podporu nekdo zabere thx
  4. Povolený skript Jednoduchý plánovač útoků /na jednu vesnici/

    https://www.dropbox.com/s/b9lixsh19z21aj5/2021-06-03_13-27-41.MP4?dl=0
  5. Povolený skript Jednoduchý plánovač útoků /na jednu vesnici/

    1. chapu dobre ze kdyz dam nejpomalejsi jednotku třeba beranidlo, tak se posle vse rychlejší? nebo jak to je. nejde mi to ale stejnak ad klikam jak klikam pise mi to bud missing user input nebo no possible combination found diky za help
  6. zapocitavaj se do casu plneho skladiste i prichozi sur s farmení?

    1. zapocitavaj se do casu plneho skladiste i prichozi sur s farmení? 2. jak presne otevru rychly nahled pro vložení skriptu děkuji
  7. Scavening excel tabulka strategie

    zdravím, poslal by mi někdo něco takového..? Díky
  8. jaky mít poměr mezi šeřmíři a kopitníky a mezi utocnými jednotkami?

    Zdravím, dá se říct obecně jaky mít poměr mezi šeřmíři a kopitníky a mezi utocnými jednotkami, jako sekery, LK a TK? Nevím třeba vubec jestli má smysl stavět sekery když muzu mít LK... děkuji
Nahoru