Nedávný obsah od hynekzalesak

1. hynekzalesak

Potulný obchodník - Diskuze

Změnilo se na tom eventu vůbec něco? :(
  2. hynekzalesak

Kavárna - Svět 67

no já jsem s Bouří nadobrou rozhádaný a naše spojenectví na S60 jsem nesl hodně těžce :D sice se to s časem lepšilo ale jak jsem si říkal že velké kmeny jsou zajímavé tak teď jen rád hraju s lidmi které znám a kterým věřím i když nehrají absolutní špičku tak jsme prošli hodně těžkými světy a...
  3. hynekzalesak

Kavárna - Svět 67

No jako znechtutil jsem si tu hru na dost dlouho když jsem až tady :) ke konci jsem se tam už s nikým nebavil, jen byl rád že jsem nějak zvládl vyjít časově vstříc aspoň těm kdo měli brát vesnice po mě :) nejsem z oceli, stačilo být nonstop pod palbou dva měsíce v kuse, nenechat nikoho aby mi...
  4. hynekzalesak

Kavárna - Svět 67

No jako nespal jsem kvůli vám tolik že návštěva psychiatra by byla pomalu ale jistě jen otázkou času kdybych neskončil :D a stejně jsem to měl nahnuté i potom :D
  5. hynekzalesak

Kavárna - Svět 67

No jako neříkám nic :D docela jsme se vyspali jak nám pořád kmeny posílaly oznámení že se něco děje, ono se to nedá dobře filtrovat na mobilu :D ale kecám stejně bych asi nespal :King
  6. hynekzalesak

Kavárna - Svět 67

Kmenový tým má jako dovolenou spamovat? :Dwarf
  7. hynekzalesak

Jarmark u dubu

Tak každopádně je to lepší než první změna nic neříkám, spíše nezvyk ale blíží se to stylem zase tomu co bývalo na začátku :)
  8. hynekzalesak

Oceán pokladů - diskuze

Tahle akce je něco ve smyslu, dáme vám něco, nějaké bonusy, nějaké věci které využijete ale můžete dostat jen to na co došáhnete protože systém to má dost pečlivě omezené, kdo má PB vytluče z toho maximum kdo ne může být rád za to co dostane, no osobně bych preferoval akce kde lidi musí zapojit...
  9. hynekzalesak

Jarmark u dubu

Jejda, co jste to s tím fórem zase udělali? :D Zrovna když si člověk zvykl že to nějak vypadá?
  10. hynekzalesak

Trochu z jiného soudku

Ehm, největší problém je že oni to možná myslí dost vážně (neupřímně) ale jejich pohled na víru a způsob praktikování je občas dost specifický, někdy máš pocit že takový lidi mají víru jako smyslu života protože jinak by ho měli úplně prázdný, ale kdyby to bylo myšlené upřímně a opravdu se...
  11. hynekzalesak

Kavárna - Svět 60

Tak co borci, nikdo tady nepíše? Neřeknete mi jak se vyvíjí nejšílenější a nejhektičtější svět co jsem kdy hrál? :D
  12. hynekzalesak

Diskuze k soutěžím

Už brzy MS v letním hokeji! :cool:
  13. hynekzalesak

Jarmark u dubu

Já nevím, Shedd věci hrotí ale častokrát jeho pohled není vyloženě od věci či nerelevantní, občas tu ale vyplodí nebo nakopíruje něco nad čím i můj rozum zůstává stát, ale možná to bude tím že mi chybí přeci jen nějaká průprava minulostí konfliktů mezi Biblosem a Sheddem :)
  14. hynekzalesak

Diskuse k soutěži

Občas jsem rád že to s DK nemá přímou souvislost :D