• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nedávný obsah od jack komora

  1. jack komora

    Otázky na vývojáře (Q&A)

    tak diplomy už nedělají docela dlouho, prý je to časově náročné i když to dokáže AI třeba vytvořit během 10 vteřin :D
  2. jack komora

    Otázky na vývojáře (Q&A)

    jak zde bylo psáno spojení CZ-SK světů, jelikož na sk světě mnoho hráčů nehraje (poměrově méně než na CZ) zároveň mnoho slováků hraje na českých už teď, tak proč to nedat dohromady, aby ty světy byly větší, lepší a neviděl člověk furt ty samá jména třeba :D tím automaticky povolit duál, jako...
  3. jack komora

    Speed pokec

    7 miliard surovin je velká parádička :Yes:D
  4. jack komora

    ??????

    výborný nápad, takovou skvělou myšlenku tu dlouho nikdo neměl !
  5. jack komora

    Kavárna - Svět 94

    boty používám jen když jdu ven, jinak jsem v ponojdách doma
  6. jack komora

    Kavárna - Svět 88

    tak alespoň chvilku slávy si mohli užít :D
  7. jack komora

    Kavárna - Svět 88

    Asi karma za to kupování účtů a s 30 kmenům v ally proti nám :P
  8. jack komora

    Kavárna - Svět 88

    Stejně tak, jako byly podmínky stejné pro všechny na začátku se spuštěním barek po měsíci přesně. Tedy podle odpovědi z logiky věci, když udělám něco aktuálně zakázáno, co nebylo zakázáno před 2mi lety, znamená to, že je to v pořádku, protože předtím to bylo jinak než je teď a můžem se na to...
  9. jack komora

    Kavárna - Svět 88

    S tímto maximální souhlas, je smutné, že je dodržování nějakých pravidel a zásad a nastavení světa jen na hráčích, ale support, vývojáři nebo Inno se k tomuto staví jak se staví, všichni pushovali za pb sklady a trhy, razili i přesto, že to bylo nevýhodné jen, aby se připravili na to, že budou...
  10. jack komora

    Kavárna - Svět 87

    Fuha, tak to měl limit asi 300 pokud 110% použil na vlaky :D ze 100% uděláš 8 šlecht do každé vesnice měl jich tak 50-70 třeba? :D tak ono ani nejde tak o ty surky jako o ten princip, že mu svévolně byly použité balíky očividně někdo, kdo to použil neumí počítat, tak tam napráskal vše, co měl a...
  11. jack komora

    Kavárna - Svět 88

    pleteš si evidentně pojmy a dojmy, to, co bylo u sifoxe, tam byly naspawnované multaky, které se přes bota stavěly :D Woo hraje a předává vesky :D
  12. jack komora

    Kavárna - Svět 88

    kde je napsáno v pravidle, že jiný hráč nemůže pomoct někomu? nebo že nemůže předávat vesnice? nebo že pomáhá s limitem?
  13. jack komora

    Kavárna - Svět 87

    No podle toho co jsi psal, tak oka, dědiny kdyby se posílaly vlaky dejme tomu, ale vyjebat 110% z inventáře? :D však to naplníš celý sklad až po strop a ještě to přeteče :D takže toto nemá vysvětlení jiné než že se zneužil zástup :D 10% na šlechtu hradby nebo něco, tak je to o něčem jiném :D ale...
  14. jack komora

    Kavárna - Svět 87

    já za něco podobného dostal globál ban i přesto, že jsem byl jen ten, který posílal útoky na daného hráče :D tak jsem zvědav jestli bude dvojímetr nebo ne :D
  15. jack komora

    Kvíz + Vaše odpovědi

    1A, 2C, 3B, 4C, 5C, 6B, 7C, 8B, 9C, 10B jack komora , svět 88
Nahoru