• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nedávný obsah od JAFAII

  1. Casual 10

    Mohu se zeptat kdy plánujete spuštění ? Casual 8 je ukončen
  2. Casual 10

    Mám skromný dotaz Casual 8 se brzy uzavře a tak bych se rád dokázal kdy bude spuštěn Casual 10 a hlavně bude možné tam přestoupit z Casual 8.Děkuji za odpověď s pozdravem JAFAII.
  3. Kavárna - Casual 9

    Gratuluji vítězům ať už to bude kdokoliv,na to zvítězit je potřeba čas a ten ja nikdy poradně neměl ale ty roky tady strávené byly fajn jen se to stále více blíží klasickému světu už to nikdy nebude pohodovka bohužel mladí má přednost.
  4. Svět bez PB

    Začal jsem hrát tuhle hru téměř od počátku a pro zábavu nakonec jsem se do ní na několik let zcela ponořil a nelituji toho bylo to skvělé období rád na to vzpomínám...dnešní světy naprosto postrádají tu podstatu původní hry tvořit se snažit se vytvořit si dobrou pozici na mapě ...jako příklad...
  5. Kavárna - Svět 65

    Mám dotaz možná hloupej ale já to nikdy nepoužil proto bych se rád informoval ,můj soukmenovec propásl přesun je na druhé straně mapy a chtěl by se přesunout ,je možné zadat nový start na světě a tím získat možnost přesunu?
Nahoru