• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nedávný obsah od Jollinar

  1. Jollinar

    XII. oficiální sraz DK - Sezimovo Ústí

    Pamatuju nooo :D přijeď se podívat
  2. Jollinar

    XII. oficiální sraz DK - Sezimovo Ústí

    Už se nemůžu dočkat :D
  3. Jollinar

    XII. oficiální sraz DK - Sezimovo Ústí

    Záleží na Zelím, ale jestli bude chtít jet autem tak rozhodně nesedím uprostřed :D
  4. Jollinar

    XI. oficiální sraz - Litoměřice, 21. dubna 2018

    Sraz byl moc hezky, jen me mrzi, ze jsem musela tak brzo a narychlo odejit, ale malem mi ujel posledni vlak :( tak snad priste :)
  5. Jollinar

    XI. oficiální sraz - Litoměřice, 21. dubna 2018

    Fajn tak ja taky pojedu, protoze neschopny jsi ty, ne ja :D
  6. Jollinar

    XI. oficiální sraz - Litoměřice, 21. dubna 2018

    Jestli pojedes ty, tak bych jet mohla, jedno odkud :D
  7. Jollinar

    XI. oficiální sraz - Litoměřice, 21. dubna 2018

    A kdo by jel se mnou z MB? :D
  8. Jollinar

    Kavárna - Svět 55

    Asi si zase zahraju :)
  9. Jollinar

    Srazíci - rok 2016

    Ano všichni se potáhnou do největší díry v ČR :D
  10. Jollinar

    Jarmark u dubu

    A víš, že jsem se ptala na ten kmen a ne na můj nick, i když mě hrozně mrzí, že ten tě taky žere :wacko
  11. Jollinar

    Jarmark u dubu

    Máš něco proti tomu kmenu Shedíku? :D
  12. Jollinar

    Jarmark u dubu

    Tak to víš, pražáci a práce, ti fňukají už jen když musí někam jet 10min v MHD natož pracovat :D ale nechci se nikoho dotknout, tohle vim z toho co vidim a slyšim. V poslanecký sněmovně se teď prý prosazuje, aby cyklisti mohli pít alkohol či co, to se budeme mít :wacko to zhned zmizí z ulic auta...
  13. Jollinar

    Jarmark u dubu

    Měla jsem pocit, že jsem někde četla, že psi mají svůj vlastní HIV virus, ale možná se mi to zdálo. No jo už je to tak, že jsou mi milejší zvířata, ale to už všichni vědí. Jinak ten papoušek nevím, ale kdybys chtěl šípový žáby, tak ty ti ze zoo klidně přinesu ;) V létě se mi možná poštěstí praxe...
  14. Jollinar

    Jarmark u dubu

    O FIV vím je to snad i u psů a je to docela blbý no bohužel mě to mrzí, doufám, že naše kocoury to nepotká. Uspat by je prý nemohli, protože neměli po ruce uspávací prostředky a ještě navíc přesně namíchané dávky, takže tak. Radši bych zachránila zvíře, kterého je jen pár tisích nebo stovek kůsů...
  15. Jollinar

    Jarmark u dubu

    Žaka bych taky chtěla, ale ještě víc kakadu růžového ten je asi nejlepší z papoušků :yes které zoo, no dva lvi africké zastřelili v zoo v Peru, protože k nim do výběhu skočil jakýsi maniak, protože chtěl spáchat sebevraždu a gorilu nížinnou zastřelili v americe, protože tam nějaké zřejmě uplně...
Nahoru