• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Kluk s kamením nejnovější aktivita

  • Kluk s kamením
    Kluk s kamením odpověděl/a na téma Speed pokec.
    Nepiš tu totální hovadiny, já tu hru hraji od roku 2008 a mám nahráno to co máš ty načůráno :D Neuč orla létat, hlavně už roky...
  • Kluk s kamením
    Kluk s kamením reagoval(a) na příspěvek od Denkro ve vlákně Speed pokec s reakcí Poděkování Poděkování.
    Tak ať se admini podivají na tenhle speed tolik vyrabovaných vesnic nema šancí žadny hráč sam nafarmit ti admini nic nedelaji len sedi...
  • Kluk s kamením
    Kluk s kamením odpověděl/a na téma Speed pokec.
    @Kubina můžete laskavě s tím něco dělat? ¨ Všichni tihle hráči používají zakázané skripty :) hlavně že já, když jsem něco zapl, tak jste...
    • 1713598052004.png
  • Kluk s kamením
    Kluk s kamením odpověděl/a na téma Speed pokec.
    Speed bez barbarek a skriptů a najednou totální 0
    • IMG_2354.jpeg
  • Kluk s kamením
    Kluk s kamením odpověděl/a na téma Speed pokec.
    Ty šašku, my tu hru hrajeme třeba 16 let a za ty roky jsem takových jako ty potkal nespočet. My hrajeme se skripty, protože s nimi...
  • Kluk s kamením
    Kluk s kamením reagoval(a) na příspěvek od Adams Hahn ve vlákně Speed pokec s reakcí Poděkování Poděkování.
    Jak se říká ve fotbale: "ČISTÝ, HREJ DÁL"
  • Kluk s kamením
    Kluk s kamením odpověděl/a na téma Speed pokec.
    Jj nadávali jsme na něj ale zlatý časy Premium nikdo neposílá a mají to na háku absolutně. Proč za to dávají odměny když nic...
  • Kluk s kamením
    Kluk s kamením reagoval(a) na příspěvek od Byzanticy ve vlákně Speed pokec s reakcí Poděkování Poděkování.
    Chci se zeptat budete posílat ty body ? Jak skončil Kozmicz, tak ty body za speedy vůbec nechodí a to už čekám třeba měsíc dva
  • Kluk s kamením
    Kluk s kamením odpověděl/a na téma Speed pokec.
    Tady se klasicky ukázalo, že pokud člověk něco má, tak si toho neváží. Kozmicz aspoň čas od času něco dělal, ale tyhle mistři co jsou na...
  • Kluk s kamením
    Kluk s kamením odpověděl/a na téma Speed pokec.
    Tak když ty hráče necháváte hrát, tak očividně něco je špatně ne? A proč neodpovídáte? Vždyť jste měli univerzální předvyplněnou odpověď...
  • Kluk s kamením
    Kluk s kamením odpověděl/a na téma Speed pokec.
    Proč dáváte prostor těmto hráčům, kteří nonstop porušují pravidla a kazí ostatním hráčům, kteří si chtějí normálně zahrát hru? Jestliže...
    • Snímek obrazovky 2024-03-03 v 11.38.37.png
  • Kluk s kamením
    Ty jsi objevil Ameriku chlape, jedinou věc kterou bych zrušil, je tvůj účet, abys tu nepsal nesmysly. Tuhle hru hrají desetitisíce hráčů...
  • Kluk s kamením
    Kluk s kamením odpověděl/a na téma Kavárna - Classic.
    Není možné pozvat jiného hráče do své blízkosti ani využít položku "přemístění" INFO Pokud chcete být v blízkosti kamaráda, je potřeba...
    • IMG_1233.jpeg
  • Kluk s kamením
    Kluk s kamením odpověděl/a na téma Kavárna - Classic.
    Rapotín promluvil :cool: Chlape sem rád, že udržeš přehled u DK.
  • Kluk s kamením
    Díky za upřesnění :Good
Nahoru