• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nedávný obsah od Kozmicz

  1. Kozmicz

    Kavárna - Classic

    Vzhledem k tomu, že v pondělí odlétám na několik týdnů do zahraničí, tak se na novém Classicu neobjevím. Nastavení nového Classic světa máme připravené, ale nechám jej již v plné gesci nového administrátora. Záměrně jsem toto nastavení nezveřejňoval dopředu, protože jeho spuštění již nebude v mé...
  2. Kozmicz

    Rozloučení s Kozmiczem

    Vážení hráči, dovolte mi, abych vám napsal jedno důležité oznámení, které jsem připravoval již několik týdnů a nad kterým jsem dlouho přemýšlel. A dnes - po novém roce a po spuštění mého posledního světa - jsem se konečně odhodlal jej zveřejnit. K Divokým kmenům jsem se připojil v listopadu...
  3. Kozmicz

    Změna nespravedlivého nastavení světů Casual

    Myslím, že těch urážek a vulgarit bylo dost. Škoda, mohla se vést zajímavá diskuze... téma zamykám!
  4. Kozmicz

    Událost Paladinův bitevní stůl

    Paladinův bitevní stůl Vážení hráči, připravili jsme pro vás zbrusu novou herní událost "Paladinův bitevní stůl" a poprvé ji spustíme 15. ledna na našem beta serveru! Nová událost je karetní událostí, kde budete mít možnost si zahrát naši nejnovější karetní hru a vyhrát spoustu zajímavých...
  5. Kozmicz

    Nový svět Svět 94

    Svět otevřen Vážení hráči, Svět 94 byl dnes spuštěn. Přihlaste se z hlavní stránky hry a mějte své místo na novém světě jisté. Váš DK Tým
  6. Kozmicz

    Speed pokec

    Ano, tuto chybu jsme již nahlásili vývojářům hry. Chyba se netýká pouze našeho serveru, ale problém je všude. Jedním z podnětů, který jsme zadali je, aby úspěch na Classic světech zůstal a přidal se i úspěch na speed světy.
  7. Kozmicz

    Příšera z temné hory - Diskuze

    Začátek události je 15. ledna 2024
  8. Kozmicz

    Příšera z temné hory - Diskuze

    GGKing: Myslím, že každého logicky napadlo, že to je tento rok. :-) Asi bychom nezveřejňovali něco, co se spustili minulý rok a už to dávno skončilo... Každopádně pokud to mělo být upozornění na chybu, tak samozřejmě děkujeme a datum jsme samozřejmě upravili.
  9. Kozmicz

    Změna nespravedlivého nastavení světů Casual

    1. Toto bohužel není v našich silách nastavit. To by muselo InnoGames změnit komplexně, ale myslím, že by to přineslo více negativních, než pozitivních reakcí. 2. Vzdálenost posílání šlechticů nemůžeme na Casualu sami změnit, ale tento bod je možný prodiskutovat s vývojáři a oni by nám to mohli...
  10. Kozmicz

    Kavárna - Svět 92

    Není ban jako ban. Některé bany uděluje systém automaticky a pokud hráč napíše protest a my jej přiznáme, může být hráč odblokován do druhého dne. Pokud jsme však hráči udělali ban přímo my, tak jsme na to měli dostatečné důvody a v takovém případě je blokace většinou minimálně na 3 dny v...
  11. Kozmicz

    Událost Příšera z temné hory (2024)

    Udatní bojovníci, chopte se mečů! Okolní vesnice už několik let trápí hrůzostrašná příšera, která se ukrývá na vrcholu temné hory, která je poseta záhadami a neznámem. Příšera ohrožuje životy vesničanů, zabíjí dobytek a pálí pole. Důvodem, proč se v temné hoře usídlila, je bohaté naleziště...
  12. Kozmicz

    Změna nespravedlivého nastavení světů Casual

    Jak napsal petan136, pokud vstoupíš později na již rozehraný svět, tvé šance na nějaký úspěch se každým dnem tenčí, proto je nejlepší na každý nový svět vstoupit v začátku, kdy je síla mezi hráči více vyrovnaná. Co se týče tvého rozhořčení, že se objeví barbarka, ty ji zabereš a jde tam útok...
  13. Kozmicz

    Nový svět Svět 94

    Předregistrace otevřena Vážení hráči, právě jsme otevřeli předregistraci na Svět 94. Přihlaste se z hlavní stránky hry a mějte své místo na novém světě jisté. Váš DK Tým
  14. Kozmicz

    Kavárna - Svět 94

    Na jubilejní světy InnoGames povoluje i zajímavější nastavení, takže lze očekávat, že by svět mohl být podobně zajímavý jako např. speciální svět 91. Ale uvidíme, budeme si muset ještě nějaký ten pátek počkat.
  15. Kozmicz

    Kavárna - Classic

    Gratulujeme vítěznému kmenu HEJBBT k vítězství na světě Classic 7. V tuto chvíli jsme požádali o restart světa a jakmile bude restart provedeme, začneme plánovat a připravovat nový svět Classic 8. Už pro vás máme nachystané nastavení, které zatím však ještě prozrazovat nebudeme.
Nahoru