Lamač. nejnovější aktivita

• Lamač. reagoval(a) na příspěvek od Rewsed ve vlákně Speciál 24 hodin s reakcí Poděkování Poděkování.
    pokud to bude 24hodín tak bych tam přidal klidně tři železné pevností aby se hrači nenudily
  • Lamač. reagoval(a) na příspěvek od sakaal ve vlákně Oznámení Nové odmeny pri kratších kolách s reakcí Poděkování Poděkování.
    Na žiadosť hráčov aby aj kratšie kola na speedoch CZ boli odmeňované Pb vyšlo hráčom InnoGames v ústrety. Odmeny na speed kolách sa...
  • Lamač. odpověděl/a na téma Kavárna - Svět 75.
    Udělal bych konečně ty světy zajímavější, aby prostě nekončili, tak brzy... Třeba 100% dominance apod.. Kde jsou ty časy, když se svět...
  • Lamač. odpověděl/a na téma Speciál 24 hodin.
    @Kubina Čas je orientační, záleží na vás, ale děkuji. :-)
  • Lamač. reagoval(a) na příspěvek od Kubina ve vlákně Speciál 24 hodin s reakcí Poděkování Poděkování.
    Ahoj, děkujeme za návrh. Zda kolo zařadíme přesně podle tvého času, to ti nyní neumím říct. Pravděpodobně však ne, protože o sobotách...
  • Lamač. reagoval(a) na příspěvek od Biblos ve vlákně Vánoční dárek s reakcí Poděkování Poděkování.
    Vážené hráčky, vážení hráči a příznivci DK fóra soutěž byla uzavřena. Děkujeme všem soutěžícím za jejich zajímavé vánoční příběhy. DK...
  • Lamač. přidal/a vlákno na Speciál 24 hodin.
    Název: Speciál 24 hodin Čas: Sobota 09.01.2021 10:00-10:00 ráno Podmínka vítězství: Hráč s největším počtem bodů 100 PB Hráč s...
  • Lamač. reagoval(a) na příspěvek od Debeti ve vlákně Debeti - Vánoční dárek s reakcí Poděkování Poděkování.
    Bedna Vždy jsem obdivoval manuální zručnost lidí, kteří dokáží pracovat se dřevem. Když jsem rodičům kupoval dárek k Vánocům, nečekal...
  • Lamač. přidal/a vlákno na Lamač. - Vánoční dárek.
    Jako malý kluk, jsem obdivoval práci druhých, hlavně tu práci, kde se dal vyrobit krásný dáreček k Vánocům. Bohužel jako malý kluk...
    • 134801766_1147352925720843_5484184728804792918_n.jpg
  • Lamač. odpověděl/a na téma sběr surovin.