Nedávný obsah od Lamač.

1. Kavárna - Svět 75

Udělal bych konečně ty světy zajímavější, aby prostě nekončili, tak brzy... Třeba 100% dominance apod.. Kde jsou ty časy, když se svět 2 třeba hrál i 5 let jestli se nemýlím.. ?
  2. Speciál 24 hodin

@Kubina Čas je orientační, záleží na vás, ale děkuji. :-)
  3. Speciál 24 hodin

Název: Speciál 24 hodin Čas: Sobota 09.01.2021 10:00-10:00 ráno Podmínka vítězství: Hráč s největším počtem bodů 100 PB Hráč s největším off rankem 40 PB Hráč s největším deff rankem 40 PB Kmen s největším počtem bodů 3x 30 PB Pro zpestření hry bude přidaná Železná pevnost s vojskem Paladin...
  4. Lamač. - Vánoční dárek

Jako malý kluk, jsem obdivoval práci druhých, hlavně tu práci, kde se dal vyrobit krásný dáreček k Vánocům. Bohužel jako malý kluk, který teprve v té době začalo chodit do 1. třídy, tak tolik možností neměl, jak si obstarat alespoň nějaký dáreček, aby vykouzlil úsměv na tváři. V té naší době...
  5. sběr surovin

Nemůžete přece chtít všechno, aby šlo na jeden klik, to už by nebyla žádná sranda ani hra.
  6. sběr surovin

Hromadné otevírání určitých sběru, podle mě jde, nedávno jsem to tak dělal :-)
  7. Speed pokec

Ahoj, škoda že se mír na speedu vztahuje i na barbarky, na hráče to chápu, ale na barbarky nemusel :( teď jsem začal a chtěl jsem si zahrát, takhle si akorát vystavím 1 vesnici... :/
  8. Speed pokec

Funguje, super díky Kubino. :-)
  9. Speed pokec

Ahoj, přihlásil jsem se na ten Vánoční svět, ale je strašně zasekaný.. Všechno trvá, než se to načte apod... To se ani nedá hrát.
  10. Speed pokec

Je to zbytečně dlouhý.
  11. Speed pokec

@Kubina Kubino, navíc každý rok bývá přes Vánoční svátky přece odpočinek od speedu, že není prostě žádný speed. Přemýšlejte ještě o tomto...
  12. Speed pokec

Ahoj, nic ve zlém Kubino, myslíš, že je opravdu dobrý nápad toto speed kolo pouštět ? Přes svátky si myslím, že lidí preferují krátké kola, chápu, že tam bude mír, ale na tomhle se nic nemění.
  13. Lamač. - básnička

Ten náš zlatý Mikuláš, přišel k nám a uvítal nás. Nese pytel plný sladkostí, to bude opět dětských radostí. Řetěz vždycky nosí čert, až sem si myslel, že to je žert. Čertík nosí také brambory, uděláme z nich lahodné bramboráky. Z nůše uděláme super kouzla, až nám z toho brada sklouzla...
  14. Speed pokec

Speed pokec je ještě změněný za mé časy :)
  15. Počet PBs na rozjetí dobré srandy

Kup si 200.000 PB a budeš jako Kendy :D