Linteo

Profilové příspěvky Poslední aktivita Příspěvky Informace

• muzu se zptat neslo by ze selsky dvur na 35 bylo by to dobry
    Ahoj.Můžeš mi prosím říct,Proč mi byli sebráni všichni šlechtici.Před 13.3 sen si vitvořil dva.13.3 pět.Ačkoli sem se přiznal na foru,neůtočil sem na hráče,bylo mi šlechticů sebráno šest.Teď mi to hlásí,že musím mít dvě zlaté mince k dalšímu šlechtici.Ačkoli sem vytvořil třetí minci,mám pořád jen jednu
    Ahoj Linteo,
    na světě 9 jsem poslal útok na vesnici Valhala (622|246). Nevrátili se mi vojáci a nejspíš nebyli zničeni, protože mi stále svítí plný stav. Na cestě také nejsou. Zmizeli. Prosím o zásah, už se to před několika týdny stalo a dokázali jste to nějak odstranit...
    svet 10
    uz vise mesiaca mam zastup za hraca juri2 , ani raz sa neprihlasil a ani neozval, da sa zrusit jeho poverenie zastupu, alebo nie
    Heslo si môžeš nechať poslať na svoj email, ktorý si zadával pri registrácii. Na úvodnej stránke nájdeš na to odkaz. Ak si nevieš radi, založ si nový účet v niektorom zo svetov a napíš na support, popíš celý svoj problém.
    ja bych potreboval poradit ja sem na svte 6 prihlasen mam profil a jmenuju se tam Defox* a jenom ze me asi nekdo vzal heslo a ja bych potreboval ucet spatky no a ja sem se nedival praveze delsi dobu na email takze nebuzu jak zpatky ten ucet ziskat prosim pomocte mi moje tel. je 721 584 365 moje icq je :366531502 prosim pomocte mi
  • Načítání…
  • Načítání…
  • Načítání…