• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nedávný obsah od Divotvorce

  1. Kavárna - Svět 87

    A jak že to tedy bylo? Čekám až to někdo vytáhne na slunce:)
  2. Kavárna - Svět 87

    Spíš mne zajímá jestli se někdo z XXX ozve a bude se hájit jako minule že nic,že jsou čistý a nebo budou mlčet a dělat jako by o ničem nevěděli
  3. Kavárna - Svět 87

    Ahoj můj malý slovenský příteli:=)
  4. Kavárna - Svět 87

    Tady se člověk dozví tolik věcí,novinek, drbů a pomluv. Děkuji za hezké zpestření pochmurného večera A je krásné vidět že všichni výše zúčastněný jsou hodni medaile od královny a úcty za vzorné, čestné a čisté hraní
  5. Kavárna - Svět 81

    hmmm...ja to hraju teda jen chvilku,ale myslel jsem si ze volne rozesilani znamena rozesilani mimo kmen...:=)
  6. Kavárna - Svět 81

    Pockej, to to jako vypli , protoze si nekdo stezoval a nebo je to jen chyba ,ktera se opravi?:=) jako prece jen neverim ze je support tak hloupy,aby udelal takovou kravinu umyslne.
  7. Hra na runy

    LordTumik svět 74
  8. Kavárna - Svět 74

    Otázka zda je lepší přejít k nepříteli a nebo přes heslo potopit spoluhráče. Otázka k nedělnímu zamyšlení
  9. Kavárna - Svět 74

    S komarama?
  10. Kavárna - Svět 74

    Jsi se nějak rozohnil, ti sebrali kousek Lega, nebo co tak blbnes?
  11. Kavárna - Svět 74

    Už se poprali?
  12. Zabijačka - doplň texty

    S74
  13. Kavárna - Svět 74

  14. Kavárna - Svět 74

    Škoda, byla by větší sranda
  15. Kavárna - Svět 74

    Nevztekej se, třeba ti prehodí směnu a bude ti to vyhovovat
Nahoru