• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nedávný obsah od Lotosový kvítek

  1. Lotosový kvítek

    Jarmark u dubu

    ALOHA ALL :O) Všem lidem dobré vůle od srdce přeji poklidný konec roku. Dbejte na sebe, na své zdraví, važte si těch, které máte nejblíže ke svému srdci. Prostě mějte HEZKÉ VÁNOCE!
  2. Lotosový kvítek

    Jarmark u dubu

    Děkuji Kozmicz za like, neboť kdesi a kdysi dávno sem doslova "zabendžena" a při slavnostním přípitku k Novému roku přítomna byla - zde mezi svými "souputníky", kteréž to všelijaké rozličné obecenstvo (nemajíce potuchy o mém dvoudomém životě) nechápaje... Tak...navazujíce na přání Biblos -...
  3. Lotosový kvítek

    Jarmark u dubu

    ALOHA ALL :O ( zase já - Lotůsek) Bejvávaly doby řádu rytířského i bojovného a jak vidno před dávnými dobami zapomenutého zvyku,... Jak jsme válčili spolu i protispolu,... aby zdejší příspěvek u Hospy u Kance divokého (vezdejší přejmenuvšího se na Jarmark u Dubu), aby jest příspěvek tento...
  4. Lotosový kvítek

    Návrh na nastavení nového světa

    ALOHA ALL :O) Všem přeji hezký poslední březnový večer a příjemný vstup do měsíce dubna 2020! Předem se omlouvám, zda mé vlákno je jinde než má být - nejsem arachnička, nýbrž kvíteček... ;-) Ale k věci: Takhle hluboce znuděna (především poslední dobou), projíždím dění u nás i ve světě... A...
  5. Lotosový kvítek

    Jarmark u dubu

    Čéče, člověk sem nestrčí voko skoro dva roky... A vono se tu echt nového nic nestalo... Divné :D
  6. Lotosový kvítek

    II. Oficiální Česko-Slovenský sraz - Říjen 2020

    Hoy, hoy! Termín mi absolutně nevyhovuje a proto budu opět posílat pozdravy někde z řeky. Můj šéf to okomentovat asi takhle: "Mám tě rád, jen si nemůžeš brát první plavební víkend volno na víkendovou cestu do Vsetína..." Tedy to bude již třetí sraz po sobě, který vynechám :(
  7. Lotosový kvítek

    XII. oficiální sraz DK - Sezimovo Ústí

    Ahojky!!! Myslela jsem na váš všechny celý den. Je mi líto, že jsem se nemohla zúčastnit ale teprve teď jedu z práce. Doufám že jste si srazík pořádně užili a že jste prožili báječný DK den ;) Příště mi to snad konečně vyjde! Papa a naviděnou!
  8. Lotosový kvítek

    XII. oficiální sraz DK - Sezimovo Ústí

    ALOHA ALL ; O ) Tady se zase srazíkuje a já vymýšlím jak to provést ... Jedete někdo v sobotu v noci směr Praha?
  9. Lotosový kvítek

    Jarmark u dubu

    Ju a jinak jste lumpíci, páč za celou sezónu jsem měla na lodičce jen pár návštěv. A to Džondýrka :) a pak Pavoučka a pak Pavoučka a opět Pavoučka :) A bylo to příjemné překvapení :) A jestli mě zas delší dobu neuvidíte a neuslyšíte, tak se plavím někde na ňákých neckách v zahraničí.... Tak...
  10. Lotosový kvítek

    Jarmark u dubu

    Předchozí příspěvek od (no jasně - Šedíka) je na mne příliš dlouhý tak mě rychločtení postřehlo jen slova“ Junkers, ráno, koňak, cigareta"... Ale u mne je to naprosto naopak ;) Začínám vstávat odpoledne s cigaretou, pak ořechovicí v jakém kolik stylu servírování (i s colou i s horkou vodou) a...
  11. Lotosový kvítek

    Jarmark u dubu

    Jejku, jejku! Copak se ti řeší? Souhlas rodičů? To by v mém případě bylo trošku složitější.... :) Ale nesmažete mě, že ne? Na tw.turek. už to udělali. ALÓHÁ! :) Jak se máte?? :) Tady na vodě majinko fouká větříček, tak se mi nedaří spinkat :D :Bad :Wrrr
  12. Lotosový kvítek

    XI. oficiální sraz - Litoměřice, 21. dubna 2018

    Hromadná fotka na FB? Máte všechny podpisy se souhlasem? ;)
  13. Lotosový kvítek

    XI. oficiální sraz - Litoměřice, 21. dubna 2018

    Žádné průběžné info? ;)
  14. Lotosový kvítek

    XI. oficiální sraz - Litoměřice, 21. dubna 2018

    Jak jsem slíbila - myslím na vás! Biblůsku: lodička se jmenuje Regent a plovčí pod Vyšehradem kolem Výtoně.
  15. Lotosový kvítek

    XI. oficiální sraz - Litoměřice, 21. dubna 2018

    Zlatíčka má nejdražší, poslušně hlásím, že po tolika letech se srazíku nezúčastním :( Bohužel. Poslední dobou jsem jen ležela ve scriptech a učila se ke zkouškám. Zlepšovala si vědomosti, znalosti a rozšiřovala si obzory. Dnes se mi to všechno úsilí vrací a já tento víkend (dnes poprvé) vypluji...
Nahoru