• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nedávný obsah od Lučištník na koni

  1. Lučištník na koni

    Kavárna - Svět 90

    Stále je :)
  2. Lučištník na koni

    Kavárna - Svět 88

    Gratulace k výhře
  3. Lučištník na koni

    Paladinův vděk

    Prosím druhý díl
  4. Lučištník na koni

    Kavárna - Svět 85

    Tomu se mi nechce věřit, nejedná se o omyl? Worldwideway byl vždycky přímý a férový hráč který mi nejednou zachránil krk..
  5. Lučištník na koni

    DK křížovka

    1 Dřevo 2 Kopiník 3 Branná povinnost 4 Beranidlo 5 Panský dvůr 6 Rezervační systém 7 Kovárna 8 Morálka 9 Speed 10 Noční bonus 11 Síla obrany Tajemka: Divoké Kmeny
  6. Lučištník na koni

    Nové verze hry - Diskuze

    Verze 8.277 "Když vás na kmenovém fóru označí jiný hráč, obdržíte v pravém dolním rohu upozornění, že jste byl označen. V nastavení fóra si tuto možnost můžete případně vypnout. " Tohle. Jak se označuje? Hledal jsem všude možně ale nenašel jsem, napsání jména v BB kódech nefunguje, zavináč...
  7. Lučištník na koni

    Nové verze hry - Diskuze

    Jak funguje to označování? Zkoušel jsem vše možné, ale nemůžu na to přijít :-D
  8. Lučištník na koni

    Kavárna - Svět 82

  9. Lučištník na koni

    mikels98

    Velmi povedené
  10. Lučištník na koni

    Kavárna - Svět 82

    Však ty balíčky surovin jak píše Shedd.. Myslím. Uspořádej si vesnice tak, abys mohl bránit, né že vše zachrání ultrarychlej paladin s nesmyslejma bonusama :D
  11. Lučištník na koni

    Kavárna - Svět 82

    Já bych paladiny zrušil úplně :D a jinej systém šlechticů bych si zahrál rád, ražení mincí už omrzelo
  12. Lučištník na koni

    Kavárna - Svět 82

    Ono to byla reakce na komentář že kostely do hry nepatří, jen jsem zapomněl citovat :) Jinak to chápu, je to stejné jako s dominancí, pro tu je taky většina lidí pokud se nepletu, ale občas si hráči rádi zahrají i jiné typy ukončení..
  13. Lučištník na koni

    Kavárna - Svět 82

    Ale patří, na kostely nezapomínat ❤️
  14. Lučištník na koni

    Kavárna - Classic

    O co ti jde?
Nahoru