• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nedávný obsah od luki28n

  1. luki28n

    Kvíz + Vaše odpovědi

    1a 2c 3a 4c 5c 6b 7b 8b 9c 10b
  2. luki28n

    Kavárna - Svět 87

    To je trošku sus :D
  3. luki28n

    Kavárna - Svět 87

    Herní rychlost - 1 Rychlost jednotek - 1 Morálka - aktivní, závislá na čase Pravidlo selského dvora - 2000 Fake limit - 0,5% bodů vesnice Výzkum - jednoduchý Kostel - ne Lučištníci - ne Strážní věž - ne Pevnost - ne Sběr surovin - ne Rostoucí barbarské vesnice - Ano, do 2000 bodů Noční bonus -...
  4. luki28n

    Jarmark u dubu

    Můžu si tu odložit obrázek? Zajímá mě jak se tu na něj budete tvářit, protože na hráčském profilu očividně supportu nevadí.
  5. luki28n

    Jarmark u dubu

    Fakt? Mně je to právě taky povědomé i když tomu kontextu nerozumím. Jako by se nám někdo snažil vymazat paměť, co?
  6. luki28n

    Kavárna - Svět 74

    Despose ignorujte stejně jako support ignoruje naše dotazy. Prý to funguje :D
  7. luki28n

    Kavárna - Svět 74

    Ne, tyran by nic nemazal, tyran by to přepsal do poznamkveho bloku, nedával tam nicky a jiné informace a posunul by to sem jako jeho literární dílo se zápletkou z tohoto světa. Což je přesně to, co by se do kavárny s74 hodilo, ne? Taková poradna detektivka
  8. luki28n

    Kavárna - Svět 74

    Jestli chápu, tak sem přepis konverzace dát můžeš. Když zamažes jména a nic ti nemůžou. Nebo to zveřejni někde jinde a pošli odkaz
  9. luki28n

    Kavárna - Svět 74

    Tady ale nejde jen o tyrana žejo, je toho víc co je tu špatně. Tyranův případ je jen poslední kapka
  10. luki28n

    Kavárna - Svět 74

    taky ho chci prosím mediku rád bych poslal nějakou stížnost přímo na INNO na to chování supportů tady, petici nebo tak. Se mi prosím ozvěte někdo jestli se něco takové děje nebo máte zájem.
  11. luki28n

    Kavárna - Svět 74

    ok, nejednal, ale dávalo by to vzdáleně smysl. Takhle to ani smysl nedává
  12. luki28n

    Kavárna - Svět 74

    takže kozmicz tu vypíše sáhodlouhý text podle kterého ano, on by měl pravdu a jednal správně. ale sakra to vubec nebyl tyranuv případ. tím co jsi napsal jen opět překrucujete nějakým způsobem realitu ve svůj prospěch. Kde si mužu postěžovat na český DK support?
  13. luki28n

    Kavárna - Svět 74

    Ale halooo, právě jste celému kmenu prvním v žebříčku totálně pokazili hru. Nic, žádná reakce? žádná kompenzace? Jste normální? Zkuste se třeba vžít do jeho pocitů, nebo tu máme místo supportu banovací stroje?
  14. luki28n

    Kavárna - Svět 74

    Dobře dobře, je to kravina, ale dejme tomu. A teď mi řekněte. Snaha ovlivnit vývoj války ve svůj prospěch pomocí banování nepřátel se tu řeší už dlouho. Mám takový nápad, možná vám to taky došlo. CO TŘEBA TOHO HRÁČE ZAČÍT VYŠETŘOVAT A AŽ ZJISTITE JAK TO BYLO TAK MU DÁT BAN A NE MU HO VRAZIT...
  15. luki28n

    Aktualizace vlajek

    Vidíš, to jsem nevěděl. Tak tedy druhá možnost. Jednotky by vzaly vždy o nějaká procenta víc, než je ve vesnici surovin. A mohlo by se to nechat stejné. Každopádně bych rád věděl jestli je možnost, aby se tyto návrhy daly posunout dál.
Nahoru