• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nedávný obsah od Marekhlav

  1. Kavárna - Svět 85

    Tak špehové jsou, byli a budou. Mám dojem, ze zmínka o nich je i na wiki stránce divokých kmenu
  2. Kavárna - Svět 85

    Nechce to tu support třeba zamknout? Na začátku to bylo dobrý, ale teď už to je pořád dokola
  3. Diskuze k soutěžím

    Super, tak to jsem rád, ale je to docela matoucí, když to po odeslání není vidět :)
  4. Diskuze k soutěžím

    Odpoledne jsem tam hodil vyřešené sudoku, avšak teď ho již nevidím, mám dojem, že předtím vidět bylo, došlo k nějaké změně? Mám to nahrát znovu?
  5. Dk SUDOKU

    odměna => s81
  6. Marekhlav

    Upraveno, sice to neni 50 odstínů šedi, ale snad je to dostatečné.
  7. Marekhlav

    Vybarvení zobrazuje mé aktuální pocity ze hry. odměnu na S75, díky
  8. Zabijačka - doplň texty

    Muž se sekerou: Prásk Padající muž: au Pašík: chro chro Psík: Haf haf S75
  9. Povolený skript Sběr surovin

    Pro mobilní verzi webu jede, pro desktopovou verzi nefunguje.
  10. Nové verze hry - Diskuze

    "Nové příspěvky na fóru" zbytečná featura, která je navíc nedokončená. Proč má možnost skrýt tuto pouze vůdce kmene? Nebylo by lepší nechat rozhodnutí na jednotlivých hráčích? Proč jsou zobrazovány témata, která jsou nastaveny jako nesledovat? Práce kvapná málo platná. Možná by mohl support...
  11. Nápady na zlepšení hry

    "Nové příspěvky na fóru" zbytečná featura, která je navíc nedokončená. Proč má možnost skrýt tuto pouze vůdce kmene? Nebylo by lepší nechat rozhodnutí na jednotlivých hráčích? Proč jsou zobrazovány témata, která jsou nastaveny jako nesledovat? Práce kvapná málo platná. Možná by mohl support...
Nahoru