Matyáš II.
Poslední aktivita:
12. úno 2014
Registrace:
7. úno 2008
Obdržená poděkování:
8
Trofejní body:
18
Povolání:
S1

Sdílet tuto stránku

Matyáš II.

Častý uživatel

Registrovaný uživatel
Matyáš II. byl/a naposledy aktivní:
12. úno 2014
    1. lolo6666666
      lolo6666666
      Tak doufám,že se dočkám odemčení tématu co jsem dala mám na něj právo a hráči mají právo vědět co se děje a za další chci od Tebe veřejnou omluvu za nařčení že nemluvím pravdu !! To si vyprošuji !!!Pokud se tak nestane budu to řešit s INNO!!
    2. achilesss
      achilesss
      aky ticket?kam?
    3. achilesss
      achilesss
      a nevies kto by vedel pomoct?
    4. achilesss
      achilesss
      vdaka za rychlu reakciu
      :)
      v hre sa to upravi same?alebo treba niekoho kontaktovat
      (ked si kliknem na svoj nick tak tam vidim stale ze som ziskal 10 mega ako druhy)
    5. achilesss
      achilesss
      Ahoj,
      support(Edelweiss) mi odporucil aby som kontaktoval Matyáš II.. Tak ti sem pisem.

Mam nasledovny problem:
      7.5. sme spolu s Arminius13 dosiahli 10.000.000 bodov priblizne v rovnakom case na svete 20. Ocenenie dostal Arminius13.
      Ked som si pozrel udaje o dobitych dedinach na TW Stats, tak som zistil ze som 10 mega dosiahol o 16:54:14 , kym Arminius o 17:04:49.
      Nemal som to ocenenie ziskat ja? :))
    6. papasese
      papasese
      Matyáš II.citace: ... ale na silvestra už pár let pracuji, takže na zábavu nemám čas. :cry ...... to se vydělává na opilcích co? ... :shock ... ale v den Italského Hřebce se musí pustit nějaká ta Kačena i do rozvážkové služby ;) .
    7. Drooh
      Drooh
      Zdravím tě, mohl bych tě požádat o aktualizaci síně slávy světa 20 ? Včera jsem byl poctěn návštevou kmene Coming a raketově mě zvedli OD. Děkuji Drooh
    8. zborka9
      zborka9
      gratulujem :)
    9. Lamač
      Lamač
      3 ranky omg :D Matyáši :D
    10. Matyáš II.
      Matyáš II.
      to se teprve ukáže jestli je k čemu, ale jinak samozřejmě děkuji
  • Načítání...
  • Načítání...
  • Informace

Povolání:
    S1
    Kmen::
    Moesia
    Život :eek:D

Podpis

:paladin = Válce se nedá zabránit, může být jen pozdržena k výhodě nepřítele = :paladin