• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nedávný obsah od Medík Tedík

  1. Medík Tedík

    Posilnění vlajky

    Tak to je pěkné, čekat osm hodin na nepoužitelnou odměnu zní jako zábava, jdu do toho.
  2. Medík Tedík

    Posilnění vlajky

    Ahoj, jsem Tadeáš a mám rád ovocný pendreky. Rád bych se zeptal, proč na světě 91, kde nejsou vlajky, lze v události získat posilnění vlajky. Jak to funguje, když takovou bednu otevřu a padne mi právě posilnění vlajky? Bojim se tu bedničku otevřít :( poraďte prosím!
  3. Medík Tedík

    Kavárna - Svět 87

    Kéž bych vás tenkrát opravdu nahlásil já, měl jsem to udělat
  4. Medík Tedík

    Kavárna - Svět 87

    Anoo, Míša a Ríša :heart:
  5. Medík Tedík

    Kavárna - Svět 87

    kluk+holka, jo? :DD nooo
  6. Medík Tedík

    Kavárna - Svět 87

    Ok.
  7. Medík Tedík

    Kavárna - Svět 87

    Hloupost, poctiví hráči jsou zcela běžně i docela vysoko v žebříčku. Tahle hraje je o aktivitě, kolik tomu dáš času, co tomu obětuješ. A taky o tom, jakou potkáš partu a jak dokážeš hrát sociální hru. A teda nikdo tu podle mě nenapsal, že mulťáky jsou v pohodě, jen je to už standard.
  8. Medík Tedík

    Kavárna - Svět 87

    Když dám zástup alkoholykovi, počítá se to, jako že mám na účtu bota?
  9. Medík Tedík

    Kavárna - Svět 87

    Aha, ty se bavíš o těch mulťacích, který stavíme přes boty a pak na nich ještě skriptíme? Okok
  10. Medík Tedík

    Kavárna - Svět 87

    Priznam sa, teraz som dal na forum oznamka cez skript na hromadne oznamka :(
  11. Medík Tedík

    Kavárna - Svět 87

    Fedor, k noze, neplaskaj
  12. Medík Tedík

    Kavárna - Svět 87

    On se ale ptá, proč by někdo měl bota, když existuje správce :D nauč se číst, díky
  13. Medík Tedík

    Kavárna - Svět 87

    Jak to víš, že něco mám? Proč bych něco měl mít :D My pravidelně hromadně na foru brečíte, stmeluje to tým a uvolňuje to atmosféru
  14. Medík Tedík

    Kavárna - Svět 87

    Tedaa, chtěl jsem napsat, že já mám plně automatizovanej účet, abych mohl hrotit ostatní v chatu
  15. Medík Tedík

    Kavárna - Svět 87

    Nevíš vůbec nic a ztrapňuješ se tu, kámo
Nahoru