Nedávný obsah od Mikosansobi

1. I. Oficiální česko-slovenský sraz - Květen 2015

První společný sraz je za námi. Tímto chci poděkovat všem organizátorům, členům týmů a hlavně hráčům za pěknou akci. Brzy na viděnou. MIko
  2. Jarmark u dubu

Upřímnou soustrast :( žabka a Navi
  3. Jarmark u dubu

Ivánek bude makat :D Mám moc práce, takže fandit budu od pc a zbytek zařídí Ivánkova maminka :D
  4. Jarmark u dubu

Ahojky DIVOČÁCI :) Dnes bude hokej, už se těším a přeji hezkou zábavu a výhru tomu, kdo bude mít pevnější nervy. Držím palce všem :)
  5. Jarmark u dubu

Ahoj Malkinku :kissing Co je nového? Dokončili jsme s Ivánkem rekonstrukci pokojíčku :). Včera jsme byli na dlouhé procházce až v centru BA, pěšky :P. Bylo nádherné počasí. Koupili jsme si knížky, já něco hororového a Ivánek o římských legiích :). Včera jsme oba četli až do dvou do rána :D. A...
  6. Jarmark u dubu

Ahojky :) Přišla jsem pouze nakouknout :D Jinak Zelíčko - "terorismus" je od doby, co lidstvo vzniklo, třeba v době tureckých válek se mrtvá a nakažená těla morem a tyfusem katapultovala za hradby měst. Dělala jsem na toto téma maturitní práci, ale byla nežádoucí :D, musela jsem si nakonec...
  7. Jarmark u dubu

Hezký večer divočáci :)
  8. Jarmark u dubu

S Ivánkem Vám přejeme šťastný Nový rok 2014. :crazy:cool:yeah
  9. Jarmark u dubu

Ahojky :) jakpak se daří. Už se těšíte na sníh a pořádnou klouzačku? :D
  10. Jarmark u dubu

Nevím jestli mi ty získané vědomosti nebude krást strýček Alzheimer, už teď si lepím kolem sebe lístečky :wacko
  11. Jarmark u dubu

Představa 68leté adminky mě začíná děsit :D - jak by asi vypadal její "pracovní den" :D
  12. Jarmark u dubu

Koukám, že tu máte veselo :wacko:wacko
  13. Jarmark u dubu

Hezký večer dékáčkáři :P
  14. Kdo přežije - Český DK Tým

Navi [37]+ = Jiras = [22] Biblos [133] angelinocz [25] Izmael [25] Landora1 [21]- pavouk123 [19]
  15. Kavárna světa 8

Taktéž se pŕipojuji a gratuluji vítězům :hi a všem hráčům, kteří setrvali až do úplného konce.