• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nedávný obsah od Natysek

  1. PEVNOSTI

    Zdravím, k pevnosti je písané info, že keď zničíme nepriateľskú pevnosť obdržíme toľko mincí, koľko dedín má v tej chvíli nepriateľ. Tieto mince sa rozdelia medzi všetkých členov alebo ich dostane každý jednotlivec rovnako? Vďaka! :)
  2. Potulný obchodník - Diskuze

    Presne tak. Pokial je to oznamene aj na danom svete i ked je mlady mate to tam zapnut. Na svete 53 po tyzdni od zacatia hry bol event tak kde sme?...
  3. Kmenové schopnosti - Diskuze

    Vyhodila som 3 hráčov zo 40 z toho 2ja boli viac dní neaktivny a strhlo nám skoro 1300 prestíže... Takze za 1 hráča ktorí nic Neprispel nám strhlo 3 úrovne? V kmeni bol cca 17 dní aby som bola presnejšia keď sa to teda zameriava aj na toto.
  4. Kmenové schopnosti - Diskuze

    Mali by ste to uviesť niekde do informácií lebo toto je len ďalšie vaše klasické zavádzanie hráčov. Podľa čoho sa teda odvíja to koľko kmeň stratí? Kde je to napísané?
  5. Kmenové schopnosti - Diskuze

    Zdravím. Na novom svete sme mali uz úroveň 3 no o vylúčení neaktovnych hráčov ktorý ani neprispeli prestizou do kmeňa sa nám kmeň dal znova na úroveň 1. Môžete minteda prosím vysvetliť o čo ide? Ako to vôbec funguje?? Vôbec sa mi to nepáčia lebo hráči čo to do kmeňa vložili sú stále členmi...
Nahoru