• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nedávný obsah od Olda22

  1. Olda22

    Jarmark u dubu

    Zdar děcka, snad ste na mě nezapoměli, tak jak Vám dupou králíci? Rád bych Vás někdy ještě viděl, třeba i na neoficialnim srazu.
  2. Olda22

    Jarmark u dubu

    Zdarec děcka, taky covidujete jako ja? :Dwarf
  3. Olda22

    II. Oficiální Česko-Slovenský sraz - Říjen 2020

    Plánuje se tedy něco? Já sice DK už dlouho nehrál, ale rád bych se podíval co je nového a co se plánuje a podívat se na známé tváře
  4. Olda22

    Jarmark u dubu

    Tak sem se zkusil asi po 5 letech přihlásit a uvidíme jak moc to zalamím. Jak se Vám daří děcka?
  5. Olda22

    Jarmark u dubu

    Kde je ten prďola, který tu čepuje pivo? Koukám clasic svet 2... Innogames se snaží.. I když podle toho maximálního počtu lidí na kmen podle mě už pozde.
  6. Olda22

    Jarmark u dubu

    Zdarec děcka :D
  7. Olda22

    Jarmark u dubu

    Já uprime nechápu, když existuje modernější verze tribalwars2 , tak proč pořád musí překopávat tohle.
  8. Olda22

    Jarmark u dubu

    Už jsem dlouho nehrál. Už bych to hádám ani nepoznal.. :D
  9. Olda22

    Jarmark u dubu

    Zdar děcka, stavíte stavíte?
  10. Olda22

    II. Oficiální Česko-Slovenský sraz - Říjen 2020

    Tak jak? Platí datum?
  11. Olda22

    II. Oficiální Česko-Slovenský sraz - Říjen 2020

    Zeptám se blbě, ale... Sraz platí, nebo se ruší?
  12. Olda22

    II. Oficiální Česko-Slovenský sraz - Říjen 2020

    Docela blízko, takže bych se mohl zase jen tak podívat
  13. Olda22

    Kavárna - Svět 68

    Mám takový pocit, že bych mohl oprášit své znalosti. Něco mi říká, že to bude úplně jiná hra než jakou si pamatuji já
  14. Olda22

    Jarmark u dubu

    Určitě. Divoké kmeny jsou součástí mého života a nikdy nezapomenu. Byla čest být v týmu. Podílet se na soutěžích. Určitě zas přijedu na sraz.
  15. Olda22

    Jarmark u dubu

    Tak Vás tu zase všechny zdravím :King
Nahoru