Nedávný obsah od Olda22

1. Olda22

II. Oficiální Česko-Slovenský sraz - Říjen 2020

Tak jak? Platí datum?
  2. Olda22

Zeptám se blbě, ale... Sraz platí, nebo se ruší?
  3. Olda22

Docela blízko, takže bych se mohl zase jen tak podívat
  4. Olda22

Kavárna - Svět 68

Mám takový pocit, že bych mohl oprášit své znalosti. Něco mi říká, že to bude úplně jiná hra než jakou si pamatuji já
  5. Olda22

Jarmark u dubu

Určitě. Divoké kmeny jsou součástí mého života a nikdy nezapomenu. Byla čest být v týmu. Podílet se na soutěžích. Určitě zas přijedu na sraz.
  6. Olda22

Jarmark u dubu

Tak Vás tu zase všechny zdravím :King
  7. Olda22

XII. oficiální sraz DK - Sezimovo Ústí

Děkuji všem, za pěkný večer. Jídlo bylo výborný. S pár lidmi jsem si pokecal, ale hlavně jsem se šel podívat na změny ve hře a těch bylo fakt hodně. Kozmimu děkuji za tričko a Dragon lady za odvoz. Neslibuju, že příště přijedu, ale určitě se zase nekdy ukážu, protože i kdyz času je málo, tak...
  8. Olda22

Už jen 20 dní.
  9. Olda22

Špeh v kmenu

Postupně psát každému hráči rozdílnou zprávu a jako předmět HROMADNÁ ZPRAVA aby nebylo poznat, že píšeš jednotlivě. Která informace se objeví u nepřítele, máme výherce ..... Záleží podle toho jak moc si s tím chceš dát práce.
  10. Olda22

Barikádová bitva - diskuze

Záleží na štěstí v bitvách, ale vzhledem na opevnění obránce je lepsi poslat 1 velký útok, než 10 menších. Při menších útocích je hodně znát základní obrana.
  11. Olda22

Vypadá to, že Vás též poctim svou návštěvou.
  12. Olda22

Že bych taky nakouknul? :)
  13. Olda22

Jarmark u dubu

Ty bláho.. Asi tak 2 roky tu aktivně nejsem a už bych se v tom asi vůbec nevyznal. Je to na mě už moc složitý.. :D
  14. Olda22

Jarmark u dubu

Brého dňa přeji. Přišel jsem se na Vás chvilku podívat.
  15. Olda22

Nedal by se zlepšit chat?

https://forum.divokekmeny.cz/showthread.php?24494-Skupinov%C3%BD-chat-)&highlight=chat Jak vidíš, tak se to už minimálně jednou řešilo, ale nějakého kladného konce se to nedočkalo.