• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nedávný obsah od pangasius

  1. Zadání + soutěžní příspěvky

    1.Kopí. 2.Uroboros.UBS 3.Skrýš . 4.Válečná truhlice. 5.Obrana
  2. Pangasius-Jak jsem naštval soupeře

    Zdravím :) No čim jsem naštval soupeře? Já nevím už jsou to roky co jsem hrál naposled na S17 ale vrátil jsem se a začal jsem zase na S48 :) jelikož jsem věděl že pokud se chci uchytit musel jsem jednat rychle.Sledoval jsem hráče kolem mně.Čekal a čekal jsem každou minutu než skonči hráči...
  3. Diskuzní sekce k soutěži

    Zdravím :) No čim jsem naštval soupeře? Já nevím už jsou to roky co jsem hrál naposled na S17 ale vrátil jsem se a začal jsem zase na S48 :) jelikož jsem věděl že pokud se chci uchytit musel jsem jednat rychle.Sledoval jsem hráče kolem mně.Čekal a čekal jsem každou minutu než skonči hráči...
  4. podivny konec bitvy

    proč sem tedy prohral je to normalni kdyjsi sem hraval dk mam stim už skušenosti ale tohle sem nikdy nezažil
  5. podivny konec bitvy

    bohuzel ne :D cerstve sem dobyl vesnici a asi po 2 minutach prisel tento utok na mne a takhle mne sprsil a ja se ptam jestli je to normalni ani podle simulatoru to nevyšlo
  6. podivny konec bitvy

    ahoj jenom jsem se chtel zeptat jak je možne že sem to prohral dokladam veřejne oznameni a screen z vysledku simulatoru oznamko: http://cs17.divokekmeny.cz/public_report/3a1a579de7dde6965dd9ca03bfb069ed a tady screen ze simulatoru ...
Nahoru