• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nedávný obsah od Pavel84

  1. Kavárna - Svět 65

    Ahoj všichni, je běžné, že support ohledně protestu reaguje jednou denně? Mě to totiž přijde divné. Protože kdykoliv sem s nima něco řešil tak odpovídali docela rychle. Díky za vaše názory a zkušenosti.:)
  2. Šutrová kaviareň sveta 28

    Do KDDK nikdo další nepřistoupí.
  3. Útok na hrad - Diskuze

    Přesně tak, taky nějak nechápu jak je možné, že na tohle nikdo nezná odpověď a jediné co se dozvídáme je to, abychom si to za své body a prachy zkoušeli sami.
  4. Útok na hrad - Diskuze

    A proč by jim to mělo vadit? Víš kolik hráčů jsou ochotni do toho vrážit víc a víc peněz? Jen je to další možnost, jak z "hráčů" vytáhnout víc peněz. Hráči ze staré školy, kterých je míň a míň, to financovat nebudou. Ale ti méně zkušení a nový si rádi platí za to aby byly chvilku na špici světa...
  5. Útok na hrad - Diskuze

    Možné to určitě je. Jak píše Rasty, tak stačí do toho nacpat pár set PB a určitě to půjde víckrát nasbírat. Za dva dny mám už 3000medailý a do 8.12 je ještě dost času. Takže nikdo s jistotou neví jak to funguje?
  6. Útok na hrad - Diskuze

    Ano, přesně tak to myslím. Koupím si bonus který mi trvale zvýší počet obyvatelstva a použiji na vesnici. Pak si koupím další takový bonus a můžu ho opět použít na danou vesnici? Takže první použí mi to zvýší na 26400, další mi počet obyvatel zvýší na 28840? A můžu takhle navyšovat i nadále?
  7. Šutrová kaviareň sveta 28

    Nevím proč, ale mám pocit jako by si psal, že špinavou hru hrálo KDDK. Je to tvůj názor, ale osobně si myslím že to tak není. Nevím o žádném hráči, který by hrál za AVALON a po jednom roce hraní změnil stranu (macinka,dons,duch,giorgi,..). Ani nevím o tom, že by někdo z vedení KDDK platil hráčům...
  8. Útok na hrad - Diskuze

    Text je jasný, ale otázka je jiná. Může se tato odměna použít víckrát na jednu vesnici?
  9. Útok na hrad - Diskuze

    By se nemělo a nebo nebude. Mě přijde, jako by to nikdo nevěděl. Teda až na Trsaka, ten má všechno v hlavě.:)
  10. Útok na hrad - Diskuze

    Seš si jistý, nebo si to myslíš? Jestli jsi si jistý, tak mohl by si sem dát nějaký odkaz odkud čerpáš informace? Děkuji
  11. Útok na hrad - Diskuze

    Tahle hra už začíná být jenom o penězích.:( Proto spousta hráčů kteří dřív hráli již nehrajou a vystřídali je "hráči" co do toho dávají hromadu peněz.
  12. Šutrová kaviareň sveta 28

    Avaloňáci asi nemají chuť sem psát.:)
  13. Útok na hrad - Diskuze

    V pohodě.:)
  14. Útok na hrad - Diskuze

    Má to nějaký důvod že cituješ moji reakci na minulou událost?:)
  15. Kavárna - Svět 42

    Chápu, že musí být únavné pravidla neustále dokola furt připomínat, ale většina z nás jsou hráči a citace se používají denně. Vážně by byl tak velký problém to občas tolerovat? Nebavím se teď o tom, že se cituje citace, kterou už citovalo předtím mnoho lidí. Ale jedna citace krátkého příspěvku...
Nahoru