• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nedávný obsah od pavouk123

  1. pavouk123

    Soutěž - Květnové sudoku

  2. pavouk123

    II. Oficiální Česko-Slovenský sraz - Říjen 2020

    Pokud by nebyl problém po letech udělat sraz opět na Kladně případně v blízkém okolí, možná bych něco kde za sál nebude nutné platit dokázal zajistit.
  3. pavouk123

    II. Oficiální Česko-Slovenský sraz - Říjen 2020

    Myslím, že podzimní termín by nemusel být vůbec na škodu, samozřejmě vše záleží na tom, jak se bude vyvíjet situace.
  4. pavouk123

    Nápady na zlepšení hry

    Může to být o sníženém barvocitu, ne každý vnímá barvy stejně, to co jeden vidí jako naprosto rozdílné barvy může druhý vnímat jako téměř totožné.
  5. pavouk123

    II. Oficiální Česko-Slovenský sraz - Říjen 2020

    No já ještě nevím na 100%, nicméně je dost pravděpodobné že pojedu, manželka by měla mít krátký týden, tudíž volný víkend.
  6. pavouk123

    XII. oficiální sraz DK - Sezimovo Ústí

    Daří se dobře, mám novou práci, dokonce dobře placenou ale času se nějak stále nedostává.
  7. pavouk123

    XII. oficiální sraz DK - Sezimovo Ústí

    Mě to tentokrát také nevyšlo, uvidíme příště.
  8. pavouk123

    XI. oficiální sraz - Litoměřice, 21. dubna 2018

    Srazík super, tradičně se vyskytly drobné problémy se zobrazením prezentací, nicméně se vše podařilo zdárně vyřešit, příště to chce nezapomenout HDMI kabel. ;)
  9. pavouk123

    Jarmark u dubu

    Já jsem se v sobotu na Mělníku s kvítkem potkal, dokonce jsem viděl i loď, i když už za tmy.
  10. pavouk123

    X. Oficiální sraz - Jihlava, 22.4.2017

    Sraz byl opravdu super, jen škoda že jsem se dozvěděl že mi to časově vyjde až na poslední chvíli a tím pádem si nestihl zajistit nocleh, docela mě mrzí, že nedorazili někteří přihlášení, například Drooha bych velice rád poznal osobně, nicméně to vynahradila účast lidí, bez kterých už si ani...
  11. pavouk123

    X. Oficiální sraz - Jihlava, 22.4.2017

    Jenom s Pavlínou, Lukáš marodí zlomil si ruku.
  12. pavouk123

    X. Oficiální sraz - Jihlava, 22.4.2017

    Tak to nakonec vyšlo tak že se na srazu také objevím.
  13. pavouk123

    Jarmark u dubu

    Hurá, poslední letošní šichta za mnou a teď až do sedmého ledna volno.
  14. pavouk123

    Vtipy

    Fidel Castro má proslov na náměstí v Havaně: "...skládám poklonu i stomilionovému Česku." Poradce se k němu nakloní a říká: "ale pane, je jich jenom 10 milionů." A Fidel na to: "nekecej, přece vím, kolik rumu tam vyvážíme!"
  15. pavouk123

    Jarmark u dubu

    Omyl Shedde, už pouze dva, musel jsem skončit, jednak nemám na fórum díky práci takřka čas a v druhé řadě na tomto "novém" fóru, nějak nevidím žádný prostor pro možné zlepšení a oživení.
Nahoru