• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nedávný obsah od pegak

  1. Kavárna - Svět 77

    Vortorr má super nápad na svět, jen bych dal rychlost jednotek 1 (nebo rovnou 2, ať to má říz :D ).
  2. Jakou hudbu právě teď posloucháte?

    The Offspring - Pretty Fly
  3. Vaše postřehy a komentáře k jednotlivým vydáním

    Nevadí, díky i tak. :) Pošlu email do PM, ať když tak mám další čísla v záloze, je to legenda v mém srdci. :)
  4. Vaše postřehy a komentáře k jednotlivým vydáním

    Našel jsem web, kde je prvních 5 čísel. Hledám konkrétně číslo, kde by měl být rozhovor nebo nějakých pár slov s Arogance, když čerstvě vstoupil do DK týmu. :) Samozřejmě bych rád měl co nejvíc čísel, ať tě zbytečně nezatěžuju hledáním v obsahu, je to taková nostalgie, když jsem objevil ty první...
  5. Barbarské vesnice - víra, výzkum

    https://forum.divokekmeny.cz/index.php?threads/kostel.8409/ > - Kostely ovlivňují víru pouze Tvých vesnic. Ne jiných hráčů (ani kmenařů). Ne šedivek v okolí. (Nicméně, od verze 5.4 bojují všechny šedivky se 100% vírou) Co se týče technologického výzkumu tak - nemám to potvrzené - by měly...
  6. Vaše postřehy a komentáře k jednotlivým vydáním

    Jsou ještě někde ke stažení stará čísla Paladinů? Web už dávno nefunguje. :( @Kozmicz
  7. Kavárna - Svět 74

    Ale přeci citáty a kecy v profilu nijak neovlivňují hru. Chápu, že pro potřeby komunikace je v pořádku toto vyžadovat (ač mi to stejně nevoní, ale tam to chápu). Buď mít pravidlo na "komunikaci v úředním jazyce země" nebo "všechno v úředním jazyce země" a pak začněte banovat kmeny za jejich...
  8. Kavárna - Svět 74

    Tohle je výsměch. Ve 21. století je angličtina naprosto běžnou součástí života a to, že se to někdo nenaučil nebo neumí použít Google překladač přeci není problém hráčů. DK se mohlo tak strašně posunout, kdyby se udělala mezinárodní verze, kde by se dynamicky mohl měnit jazyk podle nastavení...
  9. Kavárna - Svět 74

    Konkurenceschopnost ku ostatním státům, na mezinárodních turnajích, speedech atd. Když se s tím nenaučíme hrát, tak se nikdy nikam neposuneme. Třeba vylepšení pomocníka rabování je zásadní věc, kterou tu stejně každý druhý používá, ale legální to není. Jinak by se jeden divil, jak moc skripty...
  10. Kavárna - Svět 74

    Co se týče skriptů tak by mi přišlo fajn se dostat alespoň na úroveň německé verze hry, protože takhle jako země ztrácíme konkurenceschopnost! :)
  11. Kavárna - Svět 74

    A tohle tu support odignoruje? Není to snad dostatečně slušně napsané? Nebo se odpovídá jen na to, na co se chce odpovídat?
  12. Kavárna - Svět 74

    Tedy pro ujištění, ať už tu máme (alespoň na něco) jasné stanovisko. Od nynějška je možné (resp. možné to bylo dříve, jen častý předpoklad hráčů byl, že pouze poškozená strana může) a stane se to běžnou praktikou, že prohřešky budou nahlašovány třetí stranou (a nedělám si iluze, že se...
  13. Kavárna - Svět 74

    Oni hlavně nepoškodili jenom hráče, ale celou alianci tím, že jim efektivně eliminovali vůdce skrze hodně obskurní ban, což popudilo nemálo hráčů (i mě - ač na cs74 hraju - se na tomhle světě nehodlám účastnit ve velkém). Dává to nebezpečný precedens - že lze nahlásit hráče z třetí strany. A to...
  14. Kavarna2

    Je to tak, stačí, aby support souhlasil se zveřejněním. Ale to neudělají, protože mají máslo na hlavě. Kdyby normální firma viděla jednání svých zaměstnanců, tak by je hnala a ještě se omlouvala všem za to, co se stalo.
  15. Nápad na nový svět

    @Kozmicz - Stupně panského dvora u nás byly (na cs10), ale je to dávno, takže od té doby už třeba Inno udělalo restrikce na nastavování světů - ale navrhl jsem to s ohledem na dynamiku hry, kterou to ovlivní tím, že si člověk sice může nakoupit hromadu surovin, ale furt bude muset vystavět...
Nahoru