• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nedávný obsah od pLay hard

  1. Speed pokec

    No vidíš a bude mi tvrdit že nemá žadný scripty.. A když jsem mu ukázal že je na forku za podezdření na nepovolené scripty tak mi nabízel že s ním mužu hrát, mám to vše vyfoceno :D Se nedá ani ručně poslat 4x vlak ze 4 ruznych vesnic na 4 ruzný vesky.. a on tam zandá 60-100+ utoku za 5s :D dobrý...
  2. Speed pokec

    tak 60 utoku za 5 sekund :) nemluvím ani o tom že mi psal do SZ že nepouživá žadný scripty a nechce mi natočit video jak takhle hraje bez scriptu raději mi na to ani neodpoví :)
  3. Speed pokec

    leteckaposta.cz/837174318 podívejte se Admini. Ty speedy ani nikoho nebaví když to tam vypadá pokaždé stejně :)
  4. Speed pokec

    To je klasika, přijď na jakejkoliv speed kde se hraje o PB a vyhraje někdo pokaždé z QrSn (Royal, Godlike, Kniffos, Psytrance) :D O reporty se ani nesnážím, protože to nemá smysl... Jen bych chtěl najít partu lidí co by šla hrát spolu speedy a zkusit je zneškodnit
  5. Speed pokec

    Takže by si mi doporučil začít hrávat speedy třeba v polsku? Protože to co se děje v česku, mně totálně nebaví. Farmím surky furt, vojáky taky, stavím jak to jde a stejně QrSn má stejně furt náskok jako prase... (Royal, Godlike) a další němci co vyhravají KAŽDEJ SPEED!! Sám jsi mohl vidět Fcéčko...
  6. Speed pokec

    Ty němci co momentálně hrajou na Speedech musejí mít nějaký nepovolený scripty, hraju speedy a to o jakej rozdíl vždycky vedou je neskutečný.. Nedají se sundat, a to farmím snad furt pomocí pomocníka rabovaní. Nechcete se nějaký lidi ze speedu spojit a začít hrát spolu a zkusit je zničit? Už mně...
Nahoru