• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nedávný obsah od Poslední Hraničář

  1. S74 - Event

    Zdravím, zajímalo by mě, jestli plánujete spustit nějaký event na S74 ještě tento rok. Svět je docela pomalý a nějaké bonusy by se světem trochu pohnuly, například zdvojnásobení, šlechtický dekret, dobré kontakty a další. Děkuji za odpověď. Poslední Hraničář
  2. Turnaj vs aplikace

    To je škoda. Je to dost nevýhodné pro hráče z jiných jazykových verzí, kteří hrají i jiné světy. Chápu, že to teď už tak na rychlo nestihnou upravit, ale nemohli by to zkusit programátoři do příštího turnaje nějak propojit, například přesměrovat z ostatních jazykových verzí, že bychom příští...
  3. Turnaj vs aplikace

    Zdravím, koukal jsem se na ten mezinárodní turnaj a je to dost brutálně nastavené, až mě to navnadilo k tomu, abych se připojil. Každopádně bych měl jednu technickou otázku. Když budu hrát tady aktivně svět 74 a ještě ten turnaj na jiné jazykové verzi, budou mi do aplikace chodit oznámení o...
  4. Nápad na nový svět

    Vypadá to docela zajímavě nastavené, jen když bude tolik hráčů v kmenu, tak bych spíš rád viděl kostel neaktivní, strážní věž aktivní a ukončení světa body + vesnice klasicky 300 000 000 bodů + 35 000 vesnic pokud to je teda možné. Snáz to do sebe zapadne. A ten nastavitelný noční bonus taky...
  5. Hlášení chybného překladu - Hra

    Na s69 ve velkém obléhání je vesnice která se jmenuje "Znovařství". Nejspíš se jedná o překlep a je myšleno "Zvonařství".
  6. Diskuze k soutěžím

    Bude v dohledné době zase nějaká soutěž o PB? Války jsou hrozní žrouti PBček...
  7. Poslední Hraničář - Pozvánka na sraz ověřená pečetí

    Už to chápu :-) díky za objasnění :-)
  8. Poslední Hraničář - Pozvánka na sraz ověřená pečetí

    Znak může být umístěn na pavéze, ochranném štítu bojovníka, praporci, minci či pečeti v takové minimální velikosti, aby jednotlivé figury znaku byly snadno rozeznatelné, a maximálně tak velké, abyste je mohli přímo vložit na fórum. Pokud dobře chápu tuhle část podmínek, není tam napsáno že to...
  9. Poslední Hraničář - Pozvánka na sraz ověřená pečetí

    Zdravím, ze spousty nápadů jsem si vybral tento. Je to svitek s pozváním na sraz opatřený pečetí. Pečeť se skládá z loga DK (havran stojící na hrušce meče) a dvou zkřížených valašských vycházkových holí. Celý svitek je svázán černým provázkem, s konci zalitými zlatem, aby se provázek netřepil...
  10. Diskuse k soutěži - Znak srazu 2020

    A ještě jedna věc. Můžu návrhů udělat víc než jeden, ale s tím, že případnou odměnu dostanu jen jednou za jeden koncept, který se Vám bude líbit nejvíc?
  11. Diskuse k soutěži - Znak srazu 2020

    Zdravím, platí pořád ta soutěž, když se sraz odkládá? A pokud platí, platí i datum ukončení soutěže? Díky za odpověď.
  12. Poslední Hraničář - Victorie

    Před pár dny při rozšiřování mýtiny, narazil můj dřevorubec na mincovní pouzdro se zlatými mincemi, jen tak pohozené v kapradí. Když přede mne předstoupil s tímto nálezem, nemohl jsem uvěřit svým očím. Bylo to 20 Victorií. Tyto mince nechal vyrazit můj praděd na smrtelné posteli, aby se...
  13. Drobná úprava správce účtu

    Zdravím, napadlo mě drobné rozšíření u správce účtu. Asi každému se někdy stalo, že potřeboval nechat rozšířit akutně nějakou budovu a musel by buď deaktivovat šablonu, nebo ji předělat aby se mu začal stavět například větší selský dvůr. Nešlo by tohle nějak vyřešit, že by se u každé vesnice v...
  14. Kavárna - Svět 69

    Z počátku jsem na to taky nadával. Později jsem si to nastavení ale zamiloval. Je jako dělané pro zkušenější aktivní hráče. DK konečně uvedlo do praxe heslo "Kvantita není kvalita". Upřímně doufám, že toto nastavení bude i na dalších světech, protože takhle mě DK bavilo naposledy jen když ještě...
Nahoru