Praetorian-from-hell nejnovější aktivita

• Praetorian-from-hell odpověděl/a na téma Classic 4 - diskuse.
    ZÁKLADNÍ NASTAVENÍ Rychlost - 3.5 Rychlost jednotek - 0.666 Morálka - aktivní (závislá na bodech) / neaktivní 30 dnů po registraci...
  • Praetorian-from-hell reagoval(a) na příspěvek od Kluk s kamením ve vlákně Kavárna - Speciál s reakcí Poděkování Poděkování.
    To je normální, nemá rád asi zlaté české ručičky. Člověk kvůli hře ani nespí, dře jak mezek, kliká jako blázen a vyslouží si ban s tímto...
  • Praetorian-from-hell odpověděl/a na téma Kavárna - Speciál.
    Vydržel tak dlouho jak jen mohl, tak zas někdy Tome
  • Praetorian-from-hell reagoval(a) na příspěvek od Kluk s kamením ve vlákně Kavárna - Speciál s reakcí Poděkování Poděkování.
    Hele já určitě nikomu na ruku nejdu. Když mě štve Adam tak to napíšu, když mě štve Kozmi tak to napíšu, když Kozmi či DK tým udělá něco...
  • Praetorian-from-hell reagoval(a) na příspěvek od Miami Nights 1984 ve vlákně Kavárna - Speciál s reakcí Poděkování Poděkování.
    Ty já mám mindráky spíše z toho, aby mi někdo nesnědl kus oběda, takže fakt nevím. Za ty léta jsem tu viděl už tolik tupců, že bych to...
    I přesto všechno se dá s tomem pořád souhlasit.
    Hele a co ti do toho vůbec je? Ať si snad každý hraje jak chce ne? :D Nebo jsi zahájil soutěž o největšího spammera a musíš reagovat na...
    Vyhlásil se konkurz na post nového forum trolla?
    Ale to my přece neskrýváme, že hrajeme tak jak hrajeme. A tohle není hádání, jen zdravé popichování. Přeji hezký den
    Budou mít Němci stejný problém se svým speciálem ve 13:00 ?? :)))