• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nedávný obsah od PAIN. -The Waste of Life

  1. Kavárna - Classic

    FCéčko - porovnáváš nesmyslný počty vesnic na mapě :) český classic tím, že byl unikátní a česká komunita ho dlouho vyžadovala, tak přilákal obrovskou spoustu hráčů a bylo tam okolo 30k vesnic. Srovnáváš to s našimi bratry slováky, kteří jsou malá jazyková verze a součet těch vesnic v tom...
  2. Kavárna - Svět 74

    Kdybys četl pořádně celou předchozí konverzaci, tak dobře víš, že support tu opakovaně upozorňoval, že taková pravidla na fóru kmene nejsou závazná závazná a nestojí nad pravidly hry, podle kterých se má zástupce starat o účet podle nejlepšího vědomí a svědomí a dle (výslovných) instrukcí...
  3. Kavárna - Svět 74

    Ach jo, tady někdo už zase (záměrně?) absolutně nepochopil, co vlastně píšu, a celé to zredukoval jenom na brečení ohledně nemožnosti používání angličtiny a jiných cizích jazyků :D přitom pointa byla zhruba následující: Kozmicz tu napsal (a tohle je parafráze, nikoli citace!) "v některých...
  4. Kavárna - Svět 74

    Čtu to tu zase po týdnu nebo po dvou zpětně. Potěšilo mě, kolik schopných a zkušených hráčů poděkovalo za můj narychlo sesmolený nástřel nebo ho podpořilo v diskuzi. Je celkem smutné, že prakticky jediná odpověď, kterou na to ze strany administrátora dostaneme, je, že samotné použití VPN není...
  5. Kavárna - Svět 74

    Tohle je opravdu marnost nad marnost. Víceméně nám tu support vysvětlil, že odteď je úplně normální, relevantní a nepostihnutelná strategie špehovací multiúčty u nepřátel (který dneska používá bohužel skoro každý a nejde to odhalit přes VPN) zneužívat zároveň taky k nahlašování vedení...
  6. sběr surovin

    Tohle je dobrý nápad. Člověk by věděl, v kolik bude mít vojsko doma na 1 kliknutí a nemusel kontrolovat hlavní náhled vesnice a pak ještě sběr. Rozhodně by se mi to líbilo :)
  7. Zabijačka - doplň texty

    Muž se sekerou: "Diplomacii tady řeším já! Jenom já! Už jsi to pochopil?" Padající muž: "...jenže jejich vůdce je neschopná krysa a kupoval účty za peníze!" Pašík: "Ještě, že se perou a přehlídli, že jsem zas neposlal offky na akci a jen se tu schovávám. Budu muset rychle přeběhnout jinam."...
  8. Kavárna - Svět 74

    Kozmi... zkusím obrousit hroty. Tzn. kvituji snahu o první reakci, která je slušná a relativně srozumitelná. Dejme tomu, že všechno, co píšeš, by byla pravda a jednali byste skutečně v dobré víře (jestli si to myslím doopravdy nehraje roli). Zeptám se ale úplně jinak a na podružnou otázku...
  9. Kavárna - Svět 74

    Joo, u Classicu, tam taky nikdo nikdy nevysvětlil, za co dostalo ban dalších asi 9 lidí kromě prokázaných podvodníků-skripterů, i když jsme to v rámci férovosti a poctivosti požadovali víceméně i všichni z opačné strany barikády (kteří jsme se těm skripterům jinak vysmívali). Pak se tuším celá...
  10. Kavárna - Svět 74

    Ten dlouhý příspěvek, co tu sdílel Cato, mám nascreenovaný :) a myslím, že už se po kmenech šířit nepřestane. Pokud by se čirou náhodou jednalo o dezinformaci, bylo by efektivnější ho vyvrátit... :)
  11. Kavárna - Classic

    Ok - nemusíme se tu nutně předvádět jako namyšlení *doplňte si* Osobně vím minimálně o 3 top účtech z deluxe, jejichž vlastníci měli v minulosti (ať už pod stejnými nebo jinými nicky) problémy kvůli skriptům nebo v některých případech přímo botům (a patří mezi ně i Uličník, který se tu nejvíc...
  12. Kavárna - Classic

    Zkus si to přečíst ještě jednou. Ty mizerně využité skripty byla ironie na support. Mám takový dojem, že našli skripty u poloviny hráčů a druhá polovina se do toho připletla nějak "omylem" (nebo snad měli ty skripty přidané v rychlém náhledu, ale byli líní je i využít? tomu se mi opravdu nechce...
  13. Kavárna - Classic

    Vidím to podobně jako výše Bellators. Přinejmenším vím o spoustě lidí, kteří v minulosti měli problémy se skripty, a dokonce i přímo boty, a opakovaně dostali ban, v některých případech tuším i perma (proto taky ty neustálé změny nicků, že?). Co je zajímavé, jak například hráč "No Name Me"...
Nahoru