• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nedávný obsah od SirMartinIV

  1. SirMartinIV - ZLATÁ MINCE

    Dnes nakresleno narychlo a nic lepšího mě nenapadlo, tak jsem vytvořil zlatou minci z divokých kmenů, snad se bude líbit. :)
  2. Diskuse k soutěži - O nejlepšího mazlíčka

    Poslední dotaz, může být ten mazlíček i drak? Aby mi tu pak někdo neříkal že drak je mýtické zvíře a že to být nemůže. :)
  3. Diskuse k soutěži - O nejlepšího mazlíčka

    A může být mazlíčků více? Na tom jednom obrázku.
  4. Diskuse k soutěži - Pouštíme draky

    V tom případě měla být na třetm místě Bzzbzz má to dle mě mnohem hezčí, ale respektuji vaše rozhodnutí. :)
  5. Diskuse k soutěži - Pouštíme draky

    Nuitari, tvoje chyba to rozhodně nebyla, máš také krásného draka. Co mě jen trochu zaráží že třeba právě Bzzbzz má také krásneho draka a Biblos napsal: Biblos Zástupce administrátora Člen týmu Zástupce administrátora 11. říj 2019 Přidat záložku #2 I takový může létat nad vesnicí a chránit...
  6. Diskuse k soutěži - Pouštíme draky

    Prosím o vyjádření celého DK týmu k vyhodnocení soutěže. Rád bych věděl co tak zásadního jsem nesplnil. Nechci si nějak fandit ale přijde mi že to mám o trochu lepší než je třetí místo v tabulce. Třeba Bzzbzz to má taky o hodně lepší než vámi vybrané třetí místo. :) Zadání znělo: Pouštění...
  7. Pouštíme draka

    Tak sem také přidávám svého draka i s dračí bojovnicí :)
  8. Návrhy na nové soutěže

    Také bych nějakou grafickou soutěž uvítal :)
  9. Diskuse k soutěži

    Také děkuji a gratuluji ostatním výhercům :)
  10. Diskuse k soutěži

    Nějak nechápu, já jsem to stihl do termínu, víc jsem tam toho nechtěl bylo by to pak přeplácané. :)
  11. Přebal na Knihu

    takhle už to nechám radši, snad to stačí, soutěžní příspěvek už je nahoře :)
  12. Přebal na Knihu

    Detaily:
  13. Přebal na Knihu

    děkuji :)
  14. Přebal na knihu

    Máš to pěkné ale proč Divoké kameny? :D
Nahoru