• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nedávný obsah od Ekosek

  1. Kavárna - Casual 10

    mno. Zase po roce jsem to zkusil a zjistil, že se nic nezměnilo :-) upřímně tomu nerozumím. Ta hra by měla být pro nás, pro hráče. My jsme ti co to platí. Ruku na srdce.. My jsme ti kdo platí tebe kozmiczi. Pokud nějakou změnu žádá značná část hráčů, měla by být projevena minimálně snaha o to...
  2. Kavárna - Casual 10

    Jestli vám pomůže nějaká hráčská petice, tak si řeknete kolik podpisů potřebujete a já vám je seženu :-D mám kolem sebe dost casual hráčů, kteří jsou vytočení z aktuální situace.
  3. Kavárna - Casual 10

    nikdo neříká, že se to má kvalitou rovnat normálním světům. Hraju casualy převážně proto, abych mohl v noci spát a přes den chodit do práce. To ale neznamená, že jednou za 14 dní si nechci zaútočit. Díky minimálnímu počtu barek nemám takřka nikoho v limitu cca po půl roce hry. Kdyby bylo víc...
  4. Kavárna - Casual 10

    Jediný způsob, kterým se vám podaří zvednout úroveň casualů je ten, že "dobré" hráče unudíte k smrti a oni to přestanou hrát. Potom možná ten svět bude mít zase úroveň, až tam budou hrát jenom nováčci. Za poslední 2-3 roky jsme vám předložili několik dost zajímavých návrhů, které měli zajistit...
  5. Kavárna - Casual 10

    To snad ještě víc jde??
  6. Změna Casual světů

    Ono je to prostě dvojsečné. Chcete aby byl svět vhodný pro začátečníky, ale dne příspěvku od hynekzalesak je naprosto zřejmé, že nováčci nemají sebemenší šanci si na takovémto světu zahrát, pokud se přihlásí déle než 2-4 měsíce po startu světa. Objevuje se extrémně málo barbarských vesnic v...
  7. Změna Casual světů

    Osobně mi připadá, že se ty světy již s cca casualem 5 vymanili z idee, kterou se měli směřovat. Nechci mluvit za jiné, ale věřím tomu, že nejsem jediný, kdo by uvítal nějakou změnu. Budu rád, když se jistá změna vezme v potaz pro budoucí casual světy, každopádně rozumím tomu, že máte svázané...
  8. Změna Casual světů

    Zdravím. Tuto otázku bych rád směřoval především na členy support týmu, ale rovněž i na obyčejné hráče této hry. Na Casualu 7 se nám velmi brzy podaří dosáhnout 100% dominance. To stejné bude následovat i na Casualu 8 (dle mého předpokladu). Zajímalo by mne tedy, jestli se uvažuje o nějakém...
  9. Kavárna - Casual 8

    Občas mě mrzí, že máme všichni právo vyjádřit svůj názor v tomhle státu.
  10. Kavárna - Casual 8

    PRSA je pravděpodobně moc ofensivní název přirozené části lidského těla. Mohli by zkusit třeba ňadra. Ale radši by si předtím měli přečíst encyklopedii, aby nepoužívali nějaký hanlivý, nebo urážlivý výraz, který vlastně stejně nikoho neuráží. Jde pouze o úmyslné banování, jen protože se někomu...
  11. Kavárna - Casual 8

    No tak já jsem rád, že tu někdo měl pár měsíců zpět plné ústa silných slov a když zjistil, že si má jednou zahrát opakovaně slavný casual6, tentokrát však z druhé strany, tak po 3 měsících stáhnul ocas a zmizel. Nemít čas na hru, rodinné problémy. Těžko odhadovat důvod. Ono je to asi jedno...
  12. Kavárna - Casual 8

    nechte mě stavět baráčky plsky plsky
  13. Kavárna - Casual 8

    To by mě zajímalo proč to zrovna řeší zimní hráč jako je pagouš :-D a taky by mě zajímalo, kde chceš sehnat 60 lidí, kteří chtějí jít aktivně hrát :-D
  14. Kavárna - Casual 8

    Už vím k čemu jsem se nevyjádřil. Maunician. Není to nikoho z nás účet. Je to Lord Cedník :-) A ten s námi opravdu nemá nic společného :-D jednou u nás hrál stejně jako u vás :-D a bylo to poprvé a naposledy :-D
  15. Kavárna - Casual 8

    Ano dáme to tedy bez urážek. K tomu poměru 1:3 beru tak světy, které jsem vyhrál já. Ne všechno bylo s bobíky, ne všechno bylo proti rodině, ale vše byl na obouch stranách minimálně někdo z našich a vašich. J ejedno jestli kmen nese název Rodina, nebo 13. legie. Například takový lukes hrál csp4...
Nahoru