• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nedávný obsah od smuffi

  1. Dk SUDOKU

    smuffi cs82
  2. Výpočet bodového rozsahu - casual

    body * 0,8 = dolní limit body * 1,2 = horní limit
  3. smuffi

    ted me tak napada (a sorry ze nectu cely forko :D ) jestli to jde vubec na classic? pokud ne, tak v pripade vylosovani prosim na s82, dekuji <3
  4. smuffi

    smuffi - Classic 2
  5. Kavárna - Classic

    Ahojte, nevím, jestli to tu už bylo (nehodlám číst 50 stran sorry :D ), ale proč je classic 2, co má url csc1... to jakože až bude classic 10, tak bude url csc9? To samé TWstats, po rozkliknutí vesnice se objeví info z classicu 1... Je to tak naschvál, nebo si někdo neuvědomil, že je lepší dát...
  6. Kavárna - Classic

    nastavení světa je boží, nicméně mě lehce štve nemožnost přesunu.. no nic, jdu shánět lidi už teď :D jinak dotaz, budou tam takový ty věci, jako poslat automatickej vláček, fake vláček? to, co je teď na posledních světech...
  7. Napiš vtipný text

    Kůň: "Víš co si, huso, dávají obvykle na jídlo, když tu jsem teď já? Už by ses měla chystat!" Husa: "Ale kdepak, jsi tu snad poprvé? Tu se všichni živí jen obilím!"
  8. Kavárna - Svět 80

    Jsem si tak rikala, ze to nastaveni nejak prekousnu. No priste kdyz bude svet, kde se nebude moc presouvat (snad uz to nikoho nenapadne),by mohl mit aspon slechtic neomezeny dosah. 14hod je malo,.. takze kdo se prihlasi pozde, musi darovat vesnicku, aneb zbytecna ztrata casu.
  9. Diskuze k soutěžím

    Nevím kde to najít, tak se zeptám. Hraji s přítelem, na hře máme zadáno sdílení IP, ale co tady na fóru? Můžeme se soutěží zúčastnit oba, nebo jen jeden na soutěž? Zatím jsme se teda zúčastnili jeden na soutěž, bo jsem si dřív četla něco... Ale už to nemůžu najít. :D Děkuju. smuffi
  10. Nápad na nový svět

    Já bych brala nějakej rychlejší svět, bez kostela, bez strážní věže, bez lučištníků, se starým paladinem :D + se mi zalíbil ten upravenej noční bonus, který šel dát na prázdninovém speedu. I kdyby si člověk mohl vybrat mezi 22-6, 23-7, 24-8, 1-9, tak by to bylo fajn. Byla by to změna, nemohly by...
  11. smuffi

    Kmen Jen tak [_JT_] na s79 :King
  12. Pomozte paladinovi najít kód!

    632 smuffi cs79
  13. Srpnová osmisměrka

    smuffi cs77
  14. Soutěž - Najdi chybu

    4
Nahoru