• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nedávný obsah od Vařič

  1. Vařič

    Kavárna - Svět 81

    Vidíš a to je přesně ono. Slovo "poštižený" lze použít jak v souvislosti s tornádem (poškozením) tak i v souvislosti s handicapem (fyzickým či mentálním). Já jsem upřímně neřekl v jaké souvislosti jsi to použil právě Ty, ale jen mě to pobavilo, protože těch významů to má více. A u formulace tvé...
  2. Vařič

    Kavárna - Svět 81

    @Biblos přemýšlím v jakém smyslu bylo myšleno "od postižených hráčů" :D To je zde na DK naprosto geniální slovní obrat.
  3. Vařič

    Kavárna - Svět 81

    A tohle je co za argument prosím? Snad je pro mě logické se časově přizpůsobit časovému pásmu, podle serveru kde hraji (je to můj problém a můj vlastní handicap). Nikdo mě nenutí hrát na CZ serverech, když bydlím v jiném časovém pásmu. Nemluvě o tom, že někdy může být výhoda mít jiné časové...
  4. Vařič

    Kavárna - Svět 80

    Kdo jsi kamarád tak pojď si s námi hrát. @Kubina
  5. Vařič

    Kavárna - Svět 80

    Znám ten pocit. Někteří z nás zůstanou navždy nepochopeni.
  6. Vařič

    Kavárna - Svět 80

    Kdo bude můj kamarád? @Kubina budeme kamarádi?
  7. Vařič

    Kavárna - Svět 80

    Ty jo @Biblos já bych řekl, že většina Vás tu posílá někam úplně jinam než na Mars a tam pokud vím se teda žádná mise zatím neplánuje.
  8. Vařič

    Kavárna - Svět 80

    Support tým v čele s @Kozmicz je už dávno za peníze @Tantó a dalších na dovolené na Bahamách
  9. Vařič

    Kavárna - Svět 80

    Jedině DIKTÁT! Jedině @Tantó! PS: @Kozmicz skončí v pekle..
  10. Vařič

    Kavárna - Svět 77

    Včera večír se tu objevil takový hezký příspěvek. Kritika co měla hlavu i patu a dnes tu ten příspěvek již není. Je to jen náhoda pánové ředitelé zeměkoule @Kozmicz a @Biblos? Teď již vážně doufám, že v tom pekle skončíte oba dva.
  11. Vařič

    Kavárna - Svět 77

    Naprosto s Tebou souhlasím Miami Nights 1984 :Good
  12. Vařič

    BAN

    Děkujeme za názor Rewsede, ale doporučíme zakoupit příručku jazyka českého. Pokud Ti výzva ke genocidě přijde v pořádku, je mi upřímně líto Tebe i tvého okolí. V pořádku to rozhodně není. A už vůbec není v pořádku se takto vyjadřovat směrem k národu, který si zažil v historii obrovské utrpení.
Nahoru