• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nedávný obsah od Vojáček63

  1. Nové verze hry - Diskuze

    Já to napsal pouze jako reakci na oznámení, kde říkali, že dělají to co si hráči přejí, tak pokud udělají tamto protože jim to někdo napsal. Tak tohle chce většina, schávlně jsem použil tohleto, protože je nereálné, že se to stane, aby zvážili zda se vyjadřovat tím způsobem, že uživatel je pán...
  2. Nové verze hry - Diskuze

    Kdo je při moci tak si pravidla upravuje podle sebe. Za svět 72 nás spousta nesouhlasíme, klidně to implementujte ale razantně odmítáme aby byla funkce implementována do již probíhajících světů. Když se nám tato funkce hodila, tak nebyla, když by znamenala absolutní nevýhodu pro polovinu hráčů...
  3. FairPlay Kodex

    Tak jednoduché je, aby hráč dostal možnost se obhájit předtím, než bude zablokován. Přeci jen, za takovéto věci, v reálném životě hrozí maximálně pokuta, a než ji člověk musí zaplatit proběhne soud. Tudíž jsem toho názoru, že hráč by měl mít možnost se do řekněme 2 hodin od doby, kdy se přihlásí...
  4. FairPlay Kodex

    Ve středověku lidé také klely na další lidi a zdaleka né tak civilizovaně jako dnes, většinou u toho padlo i pár děl a někdy hlav, pokud jste byli hloupí natolik a pomlouvali jste krále. Ačkoliv tohle pravidlo by mělo být morální a měli by se jimi řídit všichni je to nepravděpodobné. Nicméně...
  5. Halloweenské hledání rozdílů

    S72 Dvě čarodějnice s kotlíkem jsou navíc u prvního obrázku. U prvního orbázku není žádná číslovka u počtu oznámení. U prvního obrázku je méně obyvatelstva než u druhého (počet u sleksého dvoru). V první obrázku nejsou zobrazeny žádní lučišníci (pěchota) narozdíl od druhého(panel pro počet...
Nahoru