Nedávný obsah od vorrtorr

1. Kavárna - Svět 84

V tom případě to ani nezapínej a splníš co píšeš
  2. Kavárna - Svět 84

Rychlost 1 ... poslední světy jsou hodně rychlé
  3. Kavárna - Classic

Počet hráčů: 1872 Kolik bys očekával ? :D 5000? Mrkni na zahraniční classic kamkoliv, tyhle čísla co tu máme jsou zatím super!
  4. Diskuze - Pod palbou katapultů

To samé mně, @Willibald Událost by měla běžet na všech běžných světech. S pozdravem Willibald :D s83 je tedy neběžný svět ?
  5. Diskuze - Pod palbou katapultů

Snad jsi nečekal odpověď :D bude to překvapení
  6. Kavárna - Svět 83

Je naše jazyková verze rozsáhlá natolik, aby se pustily vždy dva světy, jak je tomu na .pl nebo .de, z čehož by byl jeden klasický a druhý bez prémiových funkcí?
  7. Kavárna - Svět 83

Tak kdy bude spuštěn ? :)
  8. Kavárna - Classic

Vysvětli mi jen jednu věc? Jak tímhletím debatuješ k tomuto vláknu? Vidím tě dosta často v různých fórech kde si vždy jen přijdeš na něco stěžovat :D špatný speedy, lidi tě nemají rádi, přijdeš a začneš někoho urážet? Proč ten výtok tvých myšlenek nenapíšeš jemu do zprávy, proč mu nenapíšeš co...
  9. Kavárna - Svět 82

už se nedbá na názory hráčů? Prostě se tam něco flákne bez diskuzí co by si hráči přáli?
  10. Kavárna - Classic

Imaginární plácnutí po zádech panu Kubinovi, Kozmiczovi a všem, co se o nastavení světa zasloužili. Vše funguje jak má, limity jedou, nastavení šlape jak má, takže dávám klobouček a dobrá práce pánové! :)
  11. Kavárna - Classic

dnes v 6:19 jsi tu měl od Kluka s kamením krásné vysvětlení, mrkni o stránku zpět a pochopíš to z toho úplně v pohodě :)
  12. Kavárna - Classic

Vše super, ale to rabování, je prostě hrozně znát, vzpomeň si co za humnuk bylo minulý classic a tady to bude úplně stejně, čím více ty nůžky rozevřeš, tím více se bude podvádět. 50.000 / den je extrémně moc, jen si vzpomeň jaká bude produkce první, druhý nebo třetí den. těch 50.000 pomůže jak...
  13. Kavárna - Classic

Takže z věcí co si tu všichni přáli se nevyslechlo opět nic, 25 lidí v kmenu je první věc, zde bych volil 15 max, dále pokud chcete dávat produkci 250% zrušte farmení úplně, pokud chcete nechat farm, tak nedávejte produkci 250% oboje se tluče a nedává smysl. počet barbaských vesnic na hráče ...
  14. Kavárna - Classic

Souhlasím s názorem Fcs i Pretoriana, hráli jsme spolu classic světy na hodně jazykových verzích a co mě nejvíc překvapilo a bavilo jsou světy bez farmení. Je až obdivuhodné jak se tam musí strategicky přemýšlet, takže za mě jednoznačně bez farmení, ani to omezené, vyloučíte tím ze hry skriptaře...
  15. Kavárna - Classic

Tak to je fantazie, tak doufám v nějaké speciální nastavení jako limitovaný farm, nebo svět bez farmu, ať nám tam zas nenalítnou Uličníci a Kulišáci… :) jinak obrovský palec nahoru, manažerské schopnosti z McDonalds se přeci jen osvědčili! Dobrá práce Martine