• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nedávný obsah od Patrick Bateman

  1. Patrick Bateman

    Kavárna - Svět 89

    WTF??? Co to je za nastavení, to se nedá hrát....
  2. Patrick Bateman

    Kavárna - Svět 89

    Já to nemyslel ve hře, ten účet byl založen 10:37 aby v 10:38 napsal komentář na moji osobu, první příspěvek :-) Od té doby nikde ani komentář. Na náhody nevěřím..
  3. Patrick Bateman

    Kavárna - Svět 89

    Klidně jsi to mohl napsat ze svého účtu, nebo se stydíš a musíš pro to zakládat multiúčty? :) jinak nevím odkud jsi s touhle informací přišel, ale nemohu se dočkat.
  4. Patrick Bateman

    Kavárna - Svět 89

    Kdo tu mluví o legálním? Sám moc dobře víš kolik lidí dokáže sbírat 24/7 :-) samozřejmě “ručně”
  5. Patrick Bateman

    Kavárna - Svět 89

    To nastavení je dobré, produkce na levelu 30 za 24 hodin je normálně 172.800 bez jakýchkoliv bonusů tady to bude 259.200 což je rozdíl 86.400, což je v průměru lehce pod jednu vesnici která sbírá celý den, v podstatě to docílí toho, že suroviny budou mít i hráči kteří nemají skript na sběr a...
  6. Patrick Bateman

    Kavárna - Svět 89

    Ano, ale to ti můžu říct o každém světě, že sběr je důležitý, pevnosti, univerzity, všude jsou suroviny potřebné. Podmínky jsou pro všechny stejné a jednou za čas ho vypnout podle mě není od věci :)
  7. Patrick Bateman

    Kavárna - Svět 89

    Vím, proto 3600/h na 30tkách je za mě fér
  8. Patrick Bateman

    Kavárna - Svět 89

    Myslel jsem na to aby to nebyla rychlost 1 jako taková bez sběru, to by byla nuda, proto těch 150% @Albi v nastavení světa vidíš faktor produkce 1.5, takže je to 150% a ne 150% oproti normálu tudíž 250%, to už by byl extrém. Za mě výborná kompenzace sběru a určitě bych nastavení neměnil :)
  9. Patrick Bateman

    Kavárna - Svět 89

  10. Patrick Bateman

    Kavárna - Svět 89

    Ahoj, nejdřív se vyjádřím k tomu proč a následně moje nastavení. Jelikož poslední dva světy byly celkem rychlé, navíc poslední s hodně barkama byl dost specifické nastavení, tudíž bych zvolnil a dal všemi milovanou rychlost 1. Morálka, za mě další dost spekulativní pravidlo, jsem klidně pro ji...
  11. Patrick Bateman

    Server 89 - informace, newsletter

    @Kozmicz ? :)
  12. Patrick Bateman

    Server 89 - informace, newsletter

    Mám k tomu také dotaz, hodlá teď Inno, spouštět servery na více/ všech jazykových verzích ve stejný čas? Všiml jsem si, že .de .pl .net .cz začalo úplně stejně, bude to teď pravidlem?
  13. Patrick Bateman

    Classic 4 - diskuse

    Bersekr ? ta lamka by na to seděla
  14. Patrick Bateman

    Nápady na zlepšení hry

    návod na zlepšní hry: Smažte ze hry ty lesy a rybníky, vždyť je to stejně k ničemu a nikdo nechce spawn na takové mapě :-)
  15. Patrick Bateman

    Classic 4 - diskuse

    V čem se přeskočí konkrétně úvodní fáze? Když za hodinu uděláš 2 mince ? A při téhle rychlosti to dopadne tak, že se budou brát jen barky a stavit se, v tomhle vidíš smysl? To je pro tebe Dm?
Nahoru