• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nedávný obsah od Whiskass

  1. Kavárna - Svět 76

    Kdyz tohle nikam nevede. Hraci tu ukazuji nevoli s tim jak InnoGames postupuje ohledne nastaveni svetu. Jednou jsem se ptal kam se jako hracu muzu ozvat a napsat InnoGames ze uz hrace **** jak k tomu pristupujou a jediny co jsem nasel je https://support.innogames.com/kb/TribalWars/en_US tak jsem...
  2. Kavárna - Svět 76

    O vypnuti sberu zatim nikdo nepozadal co tak vidim. Jestli se tak stane aniz by to nekdo zminil, tak uz si vazne budu myslet, ze kavarna kde se probira pred spustenim sveta nastaveni sveta je o nicem. Prikladem muze byt ta z ledna kde se otevrela kavarna 3. 1. neco malo se stihlo napsat a 4. 1...
  3. Kavárna - Svět 76

    Kidne bych sel s nastavenim pl160 s mensi obmenou. Tam neni: premium trh, zkracovani vystavby, 20 procent navic na surky, inventar, vlajky, paladin nema strom dovednosti a nelze pouzivat sber. Osobne bych nechal: sber a mozna vlajky. Rychlost <1.5, 1.8>.
  4. Povolený skript Kalkulátor jednotek

    Funguje to nejak porad divne. Kdyz to pustim 3x bez refreshe stranky tak pokazde dostanu jiny vysledek respektive pokazde mensi nez vysledek predtim az nakonec tabulka s prehledem vojsk zmizi. I kdyz to neni asi relevantni bug, jelikoz je to skript co se ma pustit 1x. Mozna je to tim, ze s to...
  5. Kavárna - Svět 75

    Za me uz je 2 rano moc pozde. Od 1 do 9 mi prijde lepsi.
  6. Kavárna - Svět 74

    To by me taky zajimalo.
  7. Nápad na nový svět

    Existuje oficialni kanal jak muze hrac kontaktovat InnoGames ohledne hry nebo musim napsat na nejaky jejich oficialni mail? Kdyz uz napad na "svet bez premioveho trhu" ma na svete 74 svoji ligu liga za jeden Svět Bez Premiového Trhu zkratka SBPT tak to nevzdam jen tak. W
  8. Nápad na nový svět

    Nestacilo.
  9. Nápad na nový svět

    Ted uz jsme se nekam dopracovali :) Je nejaky zpusob jak na InnoGames apelovat at se to aspon zkusi? Hlasovani mezi hraci nebo tak? Diky
  10. Nápad na nový svět

    To nedava smysl. Bavime se tu o jednom svete bez PB trhu treba jednou do roka to zase tolik neovlivni moznosti ziskat PB. Jak to funguje ted, tak to spis hru nici. Hrac nasetri PB a pak si berem 2 dnu udela 7k az 9k vesnici a hned zabere dalsi 3 vesnice a zlikviduje okoli. Co to ma co delat s...
  11. Nápad na nový svět

    Pardon, ale to mi jako odpoved nestaci. Rad bych normalni svet bez premioveho trhu a ne classic. Kdy tedy muzeme ocekavat takovy svet?
  12. Nápad na nový svět

    Zdravim, posledni dobou mi prijde, ze jsou DK az moc pay2win a uzaviraji se tak novym hracum. Zacina vymirat komunita a to je skoda ne? Hlavni problem a mozna i jediny je za me premiovy trh. Nektery hraci z nej nakupuji tolik surovin, ze jeste behem ochrane doby maji i nekolik vesnic. To pak...
Nahoru