• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nedávný obsah od Willibald

  1. Willibald

    Důležité Skripty - Otázky & Odpovědi

    Automat na ražení mincí není ve hře povolen... Tohle je script na posílání surovin do vybrané vesnice, můžeš si nastavit, kolik % má zbýt ve skladech a ostatní můžeš poslat v poměru podle nejnížšího množství surovin do mincovny.
  2. Willibald

    Důležité Skripty - Otázky & Odpovědi

    Pokud je na konkrétním světě povolený nejmenší rozestup 100 ms, není možné z jedné vesnice poslat útoky s menším rozestupem... Systém by takovou akci zablokoval. :Dwarf
  3. Willibald

    Skryť dokončené budovy

    Bude opraveno ve verzi 8.329
  4. Willibald

    Kavárna - Svět 90

    Pokud je blokace trest, lze na hráče útočit. Když má blokace jiný důvod - například náročné prošetření nějakého problému, nejsou útoky povoleny...
  5. Willibald

    Kavárna - Casual 10

    Ahoj, já jsem Willy, starej protivnej pes ze starejch světů - a taky hledám kmen. Haf.
  6. Willibald

    Kavárna - Svět 90

    Já bych dal černou vlajku na suroviny :) Vesničky kolem budou stejně všechny vyrabovaný...
  7. Willibald

    Důležité Hlášení nefunkčních skriptů

    Jaký máš? Dej mi ho - testnu ho ;) Ten který je tady na foru je funkční...
  8. Willibald

    Vlajka obyvatelstva

    Ještě detail ;) Pokud naplníš selák na počet army podle úrovně vlajky, vlajku nestahneš, dokud stav army neklesne pod její úroveň... Systém ti prostě stahnout takovou vlajku nedovolí.
  9. Willibald

    Jarmark u dubu

    Zdarec lidičkové, i já Vám všem přeju pěknýho Silvestra a do novýho roku jenom to nejlepší, hlavně zdraví a pohodovou hru. Willy.
  10. Willibald

    Jarmark u dubu

    Po pětiletý pauze? To jsi na úplně jiný planetě ;) Já se vrátil po necelých 2 letech a byl to šok :)
  11. Willibald

    A ty jsi co? Registrace 22. led 2022

    A ty jsi co? Registrace 22. led 2022
  12. Willibald

    Kavárna - Speciál

    Info od INNO
  13. Willibald

    Kavárna - Speciál

    Support nehraje - testovali jsme možnost připojení... ;)
Nahoru