Nedávný obsah od Willibald

1. Willibald

Diskuze - Pod palbou katapultů

Omlouvám se za šíření dezinformace, snad mi to odpustíte... I Willy se holt někdy splete, nebo nenapíše odpověď úplně dokonale... Sorry.
  2. Willibald

Důležité Hlášení nefunkčních skriptů

Hromadný sběr surovin Dnes přestal fungovat... (WWW stránky autora jsou hlášeny jako nezajištěné)
  3. Willibald

Jarmark u dubu

No nová krev - důchod uź mi pomalu klepe na dveře... Upřímně, já už se na něj těším. Klidně budu na dvoře u chalupy, jednou za týden zajedu nakoupit do města, občas si kliknu na DK. Lepší než koukat na telku - mám deprese, už jenom když ji manželka pustí. Hihihi (když nejdou smajlíky)
  4. Willibald

Kavárna - Classic

Do Clasiku by se mi libil ten starej paladin se zbrojnici ;) Jinak zdravim barda Shedda ;) Uz jsem chtel pred nekolika lety skoncit, ale nedalo mi to, tak jsem zase zpet - i kdyz jenom rekreacne :))
  5. Willibald

Soutěž - Najdi chybu

Tipnul bych 4 ;)
  6. Willibald

Povolený skript Vybalancování surovin ve skladech

Něco jsem zkusil... Takhle script tu tabulku ukazuje, když je účet přepnutej na skupinu, ve které není žádná vesnice...
  7. Willibald

Kavárna - Classic

No klasik neni svet bez premiovych funkci - zakladni premium, spravce a farm si zaplatit muzes - a bez PU se ani hrat neda ;) Myslim, ze INNO by se nic nestalo, kdyby obcas takovej svet spustili, na komercnich svetech rejzuji dost... Mozna by hracum udelali na Clasiku radost, kdyby jim INNO...
  8. Willibald

clasik 2

Dobrej dotaz - taky bych podobnej svet uvital...
  9. Willibald

Šablony ve správci účtu

Aha - tak to mymu stareckymu oku uniklo, diky ;)
  10. Willibald

Šablony ve správci účtu

Jestli to nebude tim, ze je muzes prevadet jen temi mezi svety, na kterych hrajes - mezi svymi ucty... Mezi hraci to tusim nejde... ;)