Nedávný obsah od Woo Woo

1. Woo Woo

Kavárna - Svět 77

No, než to naše podpora přečte, často je po banu. Ale chápu, Řecko je přece krásná země. :D Jinak k Tedíkovi, nefackuje tě hanba tohle psát? Zapomněl jsi jak jsi ostatním vlezl na účet a nahlásil je za zprávy co byly dost staré a ještě psané mezi přáteli? :D
  2. Woo Woo

Pomozte paladinovi najít kód!

632 - s79
  3. Woo Woo

Soutěž - Najdi chybu

4
  4. Woo Woo

Kavárna - Svět 76

zkus zakládat mulťáky supportu a třeba se to povede :D
  5. Woo Woo

co se stane s vojaky kdyz

A) uteče na jinej svět. B) vybere tam svoji přítelkyni a kamarády.
  6. Woo Woo

co se stane s vojaky kdyz

A co stane s tedíkem, když A) mu spojenec mu vypoví spojko a rýsuje se zajímavý boj B) vybírá lidi do vítěznýho kmenu?
  7. Woo Woo

Kavárna - Svět 77

Podle mě to počítá těch 5 od začátku... takže ty první 2 co jsi poslal na splnění úkolu za 2vyrabované vesnice se do toho nepočítají. Já prošel 5 útoky za sebou bez kořisti a splnil se úkol
  8. Woo Woo

Kavárna - Svět 77

Nový systém úplně na hovno, jen klikání navíc. Celou dobu bliká šipka nad sochou a prostě tam bude dokud se ten paladin neudělá. Proč? V kolonce diplomacie je spousta nesmyslů úplně k hovnu jako podívej se na kmen, podívej se na dominanci a podívej se na úspěchy. Jenže žádnýho dementa nenapadlo...
  9. Woo Woo

Kavárna - Svět 74

asi už biblos odhalil, že seš pořád jen ten starej monty... ale stejně mi přijde, že jsi trochu potrénoval psaní...
  10. Woo Woo

Kavárna - Svět 77

každý má jeden tip.. takže tohle tipuju já...
  11. Woo Woo

Kavárna - Svět 74

Co třeba trochu sebereflexe? Co ty CENZUROVÁNO, když to bylo naopak? Pokud se nebudou tresty udělovat na základě jasných pravidel a bude vše trestáno stejně a ne na základě toho, jak se kdo vyspí, nikdy se to nevyřeší. Nejhorší je, že za tohle může ten systém trestů, který tady byl zaveden a...
  12. Woo Woo

Povolený skript Sběr surovin - Hromadné odemknutí sběračů

Koukám, že transgender je v dk komunitě celkem in.
  13. Woo Woo

Kavárna - Svět 74

pravda
  14. Woo Woo

Kavárna - Svět 74

Tadeáši, komu jsi zase vlezl na účet? :D
  15. Woo Woo

Kavárna - Svět 74

Objednávka je jedna věc, ale to vyřízení objednávky . <3