• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nedávný obsah od XkytX

  1. Jarmark u dubu

    On někdo z týmu dost pil nebo se jen strašně nudil? :) Krásný spam ale chápu kdyby nám to nestačilo jednou tak raději 24×
  2. Soutěž - Květnové sudoku

    XkytX s88
  3. Kavárna - Svět 88

    Argumentují jedním a tím stejným :) Nemají to totiž čím obhájit a stydí se přiznat že vědomě obcházeli pravidla.. :)
  4. Kavárna - Svět 88

    Ještě jednou si přečti pravidlo 2.13. Použití externích nebo herních prostředků či metod k obcházení pravidel, blokací či technických omezení zavedených do hry, nebo s ní souvisejících služeb, je přísně zakázáno. Stačí ti to takhle zvýrazněné ve 2.13? :) A u 4.4. Profitoval jsi z daného účtu? :)...
  5. Kavárna - Svět 88

    Jde o to že to dělali v době kdy byl poměr útočníka 20:1(v té době všichni hráči měli toto omezení) Nejde vůbec o morálku ale o to obcházení omezení 20:1.. :) Které bylo 30 denní.. Tudíž to bylo technické omezení zavedené do hry.. které oni záměrně a vědomě obcházeli..
  6. Kavárna - Svět 88

    Důležitá ve 2.13 je tato část :) herních prostředků či metod k obcházení pravidel, blokací či technických omezení zavedených do hry.. Co jste dělali tím že jsi bral od wooa vesnice? :) Obcházel jsi technické omezení které je zavedené do hry.. :) O nastavení jsi věděl.. :) Pravidla jsi taky...
  7. Kavárna - Svět 88

    Jen takový fakt :) Já tě nenahlásil :) Já jen a pouze napsal něco na fórum.. Tu šlo o nahlášení ze dvou důvodu co jsem četl na chatu.. 1. Máš omezení na relativně krátkou dobu... tzn.. Obcházení pravidla 2.13... 2. Tím jak to obcházel porušil i další pravidlo dle mého(čistě můj názor) 4.4... :)
  8. Kavárna - Svět 88

    skrblíku :) ty jsi byl nahlášen pokud se nepletu za to že jsi obcházel limit nikoliv morálku nebo se pletu? :)
  9. Kavárna - Svět 88

    když myslíš.. :) Mysli si... Ti co s Airis jsou v kontaktu do teď tak jako já.. Vědí nejlíp co si o tobě myslela.. Jen si tu k tomu odložím jeden screen z discordu :) kde je řeč o tobě
  10. Kavárna - Svět 88

    počkej kápo čím jsem tam porušoval pravidla? :D tím že jsem řekl co si o tobě myslím a řekl ti nějak a ty jsi to nahlásil? :D ty screeny mám a to že jsem tě nějak nazval za něco a ty jsi to neunesl tak je věc tvá... Tam jsi byl vlezlý a já se zastával airis které z tebe tekli nervy.. :) Sám...
  11. Kavárna - Svět 88

    řeknu to takhle :) proč by se to nemělo udělat tady když na s87 se vesky mazali? :) Dost podobný případ s obcházením limitu jen s rozdílem že němu to vystavěl někdo :) a tu ty vesky zase někdo přebere a pošle dál..
  12. Kavárna - Svět 88

    Tak tohle není pomoc pro oba hráče.. :) Ty doslova daruješ vesnice hráči který je mimo limit.. Obhajuj si to jak chceš ale toto neobhájíš :) vezmeš vesnici a do chvíle jí bere skrblík.. bez boje.. tu se budu klidně hádat.. Ty mu doslova dáváš vesnice.. i když je tu nějaký limit.. Nastavení světa...
  13. Kavárna - Svět 88

    Jdeme tedy slovíčkařit :) Nastavení světa každý znal.. I to že je tu poměr na prvních 30 dnů... a je rozdíl mezi Pomocí spoluhráči.. A záměrným obcházením bodového limitu za účelem profitování účtu jiného :) Zajímavé je to.. Že tohle skrblík a Woo praktikují od 16.3.. od doby kdy +- Skrblík...
  14. Kavárna - Svět 88

    Já bych se jen tak mezi řečí zeptal.. :) Pokud je na světě nastavený na prvních 30 dnů limit 20:1.. A někdo očividně tento limit obchází aby dotoval veskama jiného hráče(řeč je o skrblíkovi a Woo Woo).. Tak zda se to dá interpretovat jako pravidlo "4.4. Vytváření a/nebo používání jednoho či více...
  15. Kvíz + Vaše odpovědi

    1A, 2A, 3B, 4C, 5B, 6B, 7C, 8B, 9C, 10A Svět 88
Nahoru