• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Nedávný obsah od xxoxx

  1. xxoxx

    Otázky na vývojáře (Q&A)

    Odložím si sem příspěvek, na který jsem nedostal odpověd. Tak třeba zde...
  2. xxoxx

    Nové verze hry - Diskuze

    A k případnému argumentu, že není potřeba 20full na vyčištění morálkové vesnice 35% kde je pouze vlastní tzn. 1sd defu Dejte obránci 50% obrana kopí, 50% obrana meče 15-25% tk + opevněné stavby na paladina. 10% vlajka na obranu x2 protože doubleflag tzn. 20% a útočníkovy dejte možná tak 10%...
  3. xxoxx

    Nové verze hry - Diskuze

    Možná to vyzní jako brečení a bylo to zmíněné tady již několikrát, ale největší problém této hry je morálka. Pak jsou samozřejmě i další věci, které by bylo potřeba řešit, ale nejsou tak zásadní, a hráči kvůli tomu nekončí s touto hrou. A důvody proč to tak je a považuji ji za nefunkční? Je to...
  4. xxoxx

    Nové verze hry - Diskuze

    Dočkáme se někdy doby, kdy se bude hra vyvíjet po stránce nefungujicích mechanik a ne jen po stránce jak z lidí vyždímat peníze ještě dříve než umře úplně? :( je to škoda
  5. xxoxx

    Diskuze

    NE, ale tato hra je o taktickém myšlení strategii částečne i matematice a trochu předvidavosti. Rozhodně se nezakládá na nějakém psaním příběhů, úpravě fotek apd. to je zcela mimo mísu....
  6. xxoxx

    Diskuze

    Nelibí se mi tyto typy soutěží. Bud je to vždy napsat text k bezvýznamnému dnu a nebo naopak zeditovat nějaký obrázek. Suma sumárum se smotnou hrou to nemá nic moc společného. Chtělo by to idealně tvořit soutěže různorodější a idelně, aby byly spjaté se samotnou hrou a ovládáním jejich herních...
  7. xxoxx

    Diskuze

    To kdo zase vymyslel takovou ...... .
  8. xxoxx

    Nové verze hry - Diskuze

    Nešlo by s nějakou novou verzí zablokovat spam od "Kmenový tým" co stale chodí ve hře do zpráv? Je to několik zpráv do týdne a vícemeně neřikajicí nic nového. děkuji za odpověd
  9. xxoxx

    Kavárna - Svět 85

    Přesně tak ;) Co dalšího máš na srdíčku?
  10. xxoxx

    Kavárna - Svět 85

    Vidíš monty? a proto když jsi ze mě včera chtěl vymámit můj věk, tak jsem ho raději nedal... Pak jsem tady místo tebe mohl být třeba já.... Proto, jak jsem ti napsal lidem, kterým na dk nevěřím žádné osobní údaje nedvám. Libí se mi, jak tady jedna strana kydá špínu na tu druhou.... chvíli je to...
  11. xxoxx

    Kavárna - Svět 85

    Přesně tak nenech se rozhodit. ;)
  12. xxoxx

    Kavárna - Svět 85

    Ještě že tu montyho máme by z fleku mohl dělat admina s tímto objektivním přístupem. :D
  13. xxoxx

    Kavárna - Svět 85

    :D
  14. xxoxx

    Kavárna - Svět 85

    hm. A co? Koho to zajímá šmudlo :D
  15. xxoxx

    Kavárna - Svět 85

    Je vy jste vtipní... :D
Nahoru