• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Poznámky pro cizí vesnice

Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.

DeletedUser22584

Guest
Zdravím,
v popisu změn pro verzi 7 stojí: Poznámky sa dají přidat k jakékoli vesnici.
Svět 8 by měl jít na verzi 7.2, ale já stále mohu psát poznámky pouze ke svým vískám. K vískám spoluhráčů, nebo nepřátel nemůžu nikde najít jak vložit poznámku.
Hodilo by se mi poznačit vísky abych na mapě viděl že je tam poznámka a mohl si jí přečíst. Takhle musím vísky rozklikávat a koukat na výpisy z útoků a to zdržuje.
Snad někdo s tímhle máte zkušenosti, takře předem díky za radu.
 

DeletedUser11059

Guest
Jde to opravdu jen s PÚ ... koukni na screen ve spoileru. Nahoře je poznámkový blok a přepracovat ... tam si vložíš poznámku i u cizích vesnic, nežli svých

[SPOIL]
2a3e277e3c_79716883_o2.jpg
[/SPOIL]
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser11059

Guest
To nikdy nevíš ... jestli je v centru a nemusí moc bojovat ... a jisté pomůckly už dokáží i z malé části PÚ nahradit. Já bych to baz něj nehrál. Ale to ani 2 mio a znám lidi, co ještě s 5 mio PÚ neměli.

EDIT:/

kecám, vlastně i hráče, co měl 10 mio a nasazoval si PÚ jen v případě nouze - středoškolák, co musel šetřit každou kačku i na jiné zájmy. Proto s pú nehýřil.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
nj, ale tím pádem do toho zase sype hodně času :))
já osobně pú nasazuju hned jak začnu dělit armádu při farmení :yes
 

DeletedUser22584

Guest
papasese díky, já sem slepej. Já to hledal všude možně a tohle mě nenapadlo použít.

Jinak PU samozřejmě mám, jde hrát i bez něj, ale pak potřebujete moc času a ten já nemám.
 
Stav
Uzavřeno pro další odpovědi.
Nahoru