• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

CHyby grafiky

DeletedUser22584

Guest
Zdravím,
copak se stalo s grafickým balíčkem http://cs8.divokekmeny.cz/graphic ?
Jedná se klasické staré zobrazení místo toho nového.

Od včerejška zlobí, na IE se zobrazují křížky-chybějící moduly, ale je to jakžtakž čitelné. Na mozile sice chybí ty křížky, ale grafika je dost zpřeházena, takže třeba grafický náhled vesnice je nepoužitelný.

Počítačem to není, dělají to oba moje počítače (Athlon XP-M@3000+ s WinXP SP3 i Core 6400 s Win7 Ultimate 64-bit).
Řešením by naprvní pohled bylo balík vyhodit, bohužel na tom staříkovi pak veškeré načítání trvá docela dlouho než se vše vykreslí.
 

DeletedUser11059

Guest
Já mám taky vyplou novou grafiku ... a funguje mi to normálně ... bez problémů.

Klasická grafika: Klasická grafická funkce, nové grafické funkce deaktivovány ... OK
Klasická stylová grafika: Klasické uspořádání (Divoké Kmeny 6.5) ... OK

a nemusím tam mít zadaný žádný grafický balíček

Takto to je zaškrtnuté a je to v pohodě.
 

DeletedUser22584

Guest
jj, mě to tak taky funguje.
Ale když to mám takhle nastavený, tak reakce na klinutí trvá tak 3-4s. Když tam hodím ten grafický balíček je to o polovinu rychlejší. A když tohle děláš třeba 1000x za den je to poznat kolik to šetří času.
No asi se s tím budu muset smířit a dělat na výkonějším PC, to tichounké už odložit.

Edit:
Klasická grafika: Klasická grafická funkce, nové grafické funkce deaktivovány ... OK
jsem původně neměl zatřené, udělal jsem to až po tvý radě. Některý věci jdou teď rychleji a jindy to jde pomalu jako bych to měl odtržený.
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru