• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze k soutěži 4. výročí

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
K tomu videu - jen aby nevznikly nějaké dohady - jako inspirace dobrá ukázka - ale jinak - prosím, čtěte pozorně pravidla této soutěže - například délka trvání je přesně 4 minuty.
 

DeletedUser

Guest
Otázka

Mám takový dotaz... To video, co vyrobím, mám dát semka? V odkazu?;)
 

DeletedUser

Guest
Ahoj, ne přímo do tohoto tématu, vlož ho do této sekce (musíš založit nové téma), přičemž video samotné dej na fórum pomocí tagu
youtj.png
. Pokud by Ti to ovšem nešlo, vlož pouze odkaz a některý moderátor to opraví. Hodně štěstí.
 

DeletedUser

Guest
RE:biblos

No tak zas isto by som to neskracoval autor nie som ja a je to video nasej aliancie mne sa paci ake je... Keby malo 4 min asi by som si nestihol ani pozriet tie fotky a neprecitat mena na fotkach slo by to tak rychlo... Vsak nevadi no nemusi to byt sutazne video...
 

DeletedUser

Guest
Mohl bych se zeptal v sekci 4. výročí - video mam prý chybu ve tvorbě videa , myslím si ,že je to ta hudba ... ale nejsem si jist , prosil bych , aby s zkušení hráči k mému videu vyjádřili a řekli mi co je špatně ba co je třeba opravit ...

Moc děkuji (video jsem dělal poprvé)
 

DeletedUser

Guest
mám v hlavě nápad, v pátek na to skočím:)
ale dám to sem těsně před uzáverkou, nechci aby vznikali plagiáty :p:pardon
 
Nahoru