• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Speed pokec

DeletedUser26942

Guest
Speedáku ze vší úctou. "Neskončil" jsi náhodou ze speedama? Tak proč se do toho vůbec pleteš? Já teďka odehrál pár speedu ze Streeterem a vůbec nehraje špatně. A Určitě nehraje speedy tak dlouho jako ty nebo jamer. Nehraje je ani rok. Zatímco ty a je hraješ tak 3 a Jamer tak 2 a to je furt víc. A Jamere upřímně jediná doba kdy jsi vyhrál víc než jeden noční speed bylo, když tě nechal vyhrát Krát a nebo jsi hrál napůl ze Speedákem. Neber si to osobně, ale je to pravda.

PS: Další kdo skončil ze speedama Kravky a taky nejvíc blbě kecá. To mám tak rád. Nevím co je ti do toho kdo a jak teď hraje nebo nehraje. Vždyť jsi skončil, tak ti to může být jedno a Speedákovi zrovna tak.

Welámek ;) (aby zas někdo neměl blbé kecy, už je to trapné)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Speedáku ze vší úctou. "Neskončil" jsi náhodou ze speedama? Tak proč se do toho vůbec pleteš? Já teďka odehrál pár speedu ze Streeterem a vůbec nehraje špatně. A Určitě nehraje speedy tak dlouho jako ty nebo jamer. Nehraje je ani rok. Zatímco ty a je hraješ tak 3 a Jamer tak 2 a to je furt víc. A Jamere upřímně jediná doba kdy jsi vyhrál víc než jeden noční speed bylo, když tě nechal vyhrát Krát a nebo jsi hrál napůl ze Speedákem. Neber si to osobně, ale je to pravda.

PS: Další kdo skončil ze speedama Kravky a taky nejvíc blbě kecá. To mám tak rád. Nevím co je ti do toho kdo a jak teď hraje nebo nehraje. Vždyť jsi skončil, tak ti to může být jedno a Speedákovi zrovna tak.

Welámek ;) (aby zas někdo neměl blbé kecy, už je to trapné)

Já hraju speedy rok a půl... A ta blbost, že mě nechal vyhrát Krát? Piš si co chceš, ale dost jsi u mě klesnul. :hi
 

DeletedUser

Guest
Ale welam je zase nejcyhtřejší, ta část o tom že mě nechal krát vyhrávat se mi líbila asi nejvíc :hi Chápu, když ho streeter cpe premkama co si kupuje přes sms :hi
 

hejdič

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
5
Adam a Jamer, takze vidim to tak, ze nas opustaju legendy :D Snad sa vam bude chlapci darit v reale tak ako na speedoch, lebo na speedoch sa vam ozaj darilo :rofl tak sa majte snad si niekedy este zahrame, ked budu mat vsetci hodne casu :D Hodne zdaru do zivota :hi

Legendy :rofl :rofl to mi nedělej, takovýhle vtípky ... legendy prej
 

DeletedUser26942

Guest
No Adam dejme tomu, ale Jamer a legenda to je opravdu černý humor :rofl Ale no tak Jamere, já ti tady nepotřebuju nic dokazovat. Vím jak to bylo. Né jednou jsem napsal krátovi jestli jde hrát a on že jde, ale dává ti vesky aby jsi měl radost a mohl vyhrát :D :D A že mě Streeter cpe prémkama? :D Mysli si co chceš, ale je to pěkná blbost. Nevím na co bych je potřeboval, když hraju minimálně :D A já si narozdíl od někoho i z těch max tak 6 odehraných speedu za měsíc dokážu 200 na pú vyhrát. Takže mě nikdo prémkama cpát nemusí. A nechápu, že zrovna ty si tu na někoho otvíráš hubu. Sám dobře víš, že bez Adama a Kráta by jsi byl furt stejná lamka. A u mě je Streeter aspoň hráč ze kterým se dá normálně bavit a hlavně normálně spolupracovat a na kterého se můžu 100% spolehnout. Promiň, ale o tobě nemůžu říct ani jedno z toho. Chováš se jak malé děcko, tak se konečně prober.
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
:rofl:rofl:rofl Na tohle se snad nedá nic říct než ROFL :D
Dokud jsem byl lamka, tak se se mnou ani jeden z nich nebavil, bohužel já jsem selfmade, vše jsem se naučil sám, a legendou se rozhodně nenazývám já...Chápu, že tě štve že o tobě tak nikdo nemluví (pro mě jsi byl a stále jsi hráč, kterého respektuji) ale tímhle jsi nejen u mě dost klesnul :hi
Nebudu se vyjadřovat, prostě Streeter kazí lidi :)
 

hejdič

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
5
[SPOIL]
:rofl:rofl:rofl Na tohle se snad nedá nic říct než ROFL :D
Dokud jsem byl lamka, tak se se mnou ani jeden z nich nebavil, bohužel já jsem selfmade, vše jsem se naučil sám, a legendou se rozhodně nenazývám já...Chápu, že tě štve že o tobě tak nikdo nemluví (pro mě jsi byl a stále jsi hráč, kterého respektuji) ale tímhle jsi nejen u mě dost klesnul :hi
Nebudu se vyjadřovat, prostě Streeter kazí lidi :)
[/SPOIL]

to je reakce na mě?
 
Nahoru