• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Speed pokec

DeletedUser

Guest
Není... Podle mě ani legenda nejsem, jen dobrý hráč, ale kdy vidím jak někomu to slovo leží v žaludku... :blush
Mimochodem, Macíny, pamatuješ? Myslím, že jsme se kdysi bavili, ale to bude už dlouho :p
 

DeletedUser26942

Guest
Já se tu nepotřebuju vytahovat, ale každý kdo mě trochu zná ví jak hraju a myslím že jsem si dokázal vybudovat určitý respekt. Nepotřebuju si hrát na legendu a říkat jak jsem dobrý. Já fakt ne. A já píšu co si myslím, takže že u někoho klesnu s tím se musí počítat. Určitě by mi i spousta hráčů dalo zapravdu. Já tu jenom píšu co je pravda a za tu se člověk nejvíc bije že? ;) Jenom vidím, že Streeter měl pravdu fakt jsi lhář, nedokážeš přiznat pravdu a ještě si vymýšlíš lžy na ostatní. To je fakt ubohé. Nemá cenu se tu s tebou hádat. Mohl bych sem vložit pár kopií ze skypu, ale tak hluboko bych teda neklesl. Mě stačí, že já vím kde je pravda. Měj se :hi
 

DeletedUser

Guest
Streeter o někom říká, že je lhář? :rofl:rofl:rofl nemám slov..Vlož sem co chceš, je mi to fuk :hi
 

hejdič

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
5
Pamatuju ;)
Legenda byl ten němec, roxxten myslím, ale tady je to hodně velká nadsázka, když už jsme u toho.
 

DeletedUser

Guest
Welame Streeter rozhodně hraje déle než rok... Ale chápu streeter je BFF Kráta a krát tě manipuluje... Nechci se s tebou nějak hádat apod. k tobě mám asi největší úctu ze speedařů co jsem poznal, hlavně chováním a skromností, ale nebudu podlejzat, protože si mě naštval :D ... nechápu, že když skončím se speedami, že díky tomu nemohu napsat svůj názor sem. Není to tak dávno kdy jsem skončil, takže přehled ve speedech ještě mám. A jestli se dá se streeterem normálně bavit, no sorry ale když někdo lže takovým způsobem jako on a vystupuje jako on, tak sorry, ale to ti napovídal taky Kráter ne? Když on řekne že má 500 lk a já mu řeknu že mám 900 to ho urazí takovým způsobem že musí zamachrovat a za 5 minut napíše že má 1300 lk, tak sorry to mu neuvěří ani lamka... :hi
 
Nahoru