• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Čajovna pro svět 3

  • Zakladatel vlákna DeletedUser2901
  • Vytvořeno

DeletedUser

Guest
Gratuluji ke konci světa na kterém jsem kdysi hrál nevím jestli si mě někdo bude pamatovat Rubb Artur by mohl pokud tady zabrousí
 

DeletedUser

Guest
Gratulace pro kmen Fenix a všechny hráče co vydržely až do konce!
Mrzí mě ty poslední dny kdy sem nemohl být u konce světa 3, na kterém jsem s Vámi strávil nemálo času, při hře a pokecu.
Pozdravy pro všechny přátele i nepřátele :D.

S podzravem cakov z +KoR+
 

DeletedUser6478

Guest
Gratuluji k ukončení, toho dlouhého trápení :)

A pro ty kteří si na mne snad ještě pamatují:

Krásné svátky vánoční a vše nejlepší v novém roce, jak ve hře, tak reálném životě, přeji všem svým přátelům, soukmenovcům, spojencům, ale i soupeřům - z dob minulých

Dlouhé dny a krásné noci, sai. :)

Roland_PF_2013.jpg
 

DeletedUser

Guest
:)

Zdravím všechny veterány z S3 a ráda bych touto cestou jednak popřála kompletně všem hodně zdraví a štěstí nejen do roku 2013 (o to ostatní už se můžete zasloužit sami ;)), ale také se definitivně loučím s Fórem DK. Kdo chce, ten ví kde a jak mne najít.

Mějte se fajn! :hi
 

DeletedUser2901

Guest
S3 zemřel, a K.iller zemřel s ním.
Přeji všem hráčům pevné nervy do dalšího hraní, supportu do další práce, modům do úpravy fora, a snad se někdy někde ještě uvidíme.

K.iller END
 

Biblos

Zasloužilý veterán
VIP
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
1.322
Co třeba na srazu v Praze? Hmmmmmmmmmmmmmm :hi
 

DeletedUser

Guest
Kolik těch útoků bylo upřímně v tuto chvílu s přesností +,- 500 to neví ani Falco1 :wacko
miki255: Mluvil jsi o bývalých hráčích Legia (už teď Ti jsem Ti hodně poradil)
... zkus zapřemýšlet. :blush

Jestli víš co měl falco1 v přátelích za hráče a se kterýma měl i družbu.
Navíc kteří zůstali i do konce světa .... okruh hráčů se Ti ztenčí na jednotlivce.

Ježkovi OČI .... falco1 řekni Ty hráče nebo se neudržím a povím je sám. :p
O nic nejde,už je svět UZAVŘEN.

povies velke prd,lebo sa nevies...:) ale ak po tom tak velmi tuzis prezradim ti to - falka podporoval Crusar - adel99 kedze bol hned pri nom...
 

DeletedUser

Guest
No tak právě o něm se celá legie dušovala, že on to být nemůže, ale už je to fakt fuk. Loučím se s vámi, mějte se.
 
Nahoru