• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Speed pokec

DeletedUser34582

Guest
že na viacerých speedoch kde sú si ani nehral :D to sa mi nepáči :D si predsa macher musíš sa pravidelne prihlásiť na každý speed kde sú a ísť po nich :D Ale neber si príklad z iných hráčov :D
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Bože drektíku, nemůžu být na každém speedu, navíc už jsem veřejně přiznal, že na Dadam gang nemám. :D
 

DeletedUser34582

Guest
Ja viem, že nemáš :D ale prakvapuje ma, že teraz mi píšeš, že som horší ako Ty pričom pred nedávnom si my písal, že som asi tak dobrý ako Ty :eek: ...dochádza Ti to pomaly ? :D keďže oficálne končím tak som zvedavý či Ti to dojde :D
 

DeletedUser

Guest
Drekt ty si príapad :D ako keby ty si sa po dadamu pustil sám od seba :D keci reči a h*v** z toho :D
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser34582

Guest
:D Samozrejme, že áno :D Vždy keĎ tam boli bol som ja a hral som aspoň chvíľku ;)
Ja mám vo zvyku ísť po prvých hračoch nie ako Ty vybíjať im vesky a dávať svoje ;) aspoň keby boli česi :p
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Dadam gang nejsou češi? :D

S Ondrou i Zdeňkem komunikuji na skypu a myslím, že to jsou češi, i když podle Tebe ... :rofl
 

DeletedUser34582

Guest
Narážal som na takého Einfach Geil ( či tak nejak sa volal ) zo včera...a tá reakcia bola na Sinceho :)
 

DeletedUser23979

Guest
Tybláho :)..to je konverzace o DADAM...
A skoro nikdo neví, kdo je kdo, kdo byl a tak....já chodím za původní nick....a každý druhá jichch má pět....kdo se má vyznat...
 
Nahoru