• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Speed pokec

DeletedUser34582

Guest
:D s tým týpkom je sranda :D only off :D minule mi zdrhla jeho vesky o 2 odd :D a inú zom zabral predním akurát, že obranu som poslal po 2. šľachticovy nie po prvom :D :D

Smile tak to Ti závidím :D ale pomáhať angličanom ? čo si ?
 

DeletedUser23979

Guest
To je normální.....ale vyhrát je jiná :)

Já jduna soeed, když mě přemluví, abych šla.....nevím proč :)

A dále, když jdeme, ostatní nemají šanci, píšou zprávy atd....žadoní o kmen.....
Pořád dokola......napodobovíní nicku, a kmenu :)
S hodně speedařema se dá domluvit.....
Bylo rečeno Einfafach....napsala jsem a neútočili jsme na sebe....žádný podraz......

Potom jsou jiné problémy...ten si stěžuje na toho a ten na oho.....
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
Smile tak to Ti závidím :D ale pomáhať angličanom ? čo si ?[/QUOTE]


Myslíš einfacha? :D po 1. nie je to angličan a po 2. prečo nie? :D nechcelo sa mi hrať :D ale ajtak to nevyhral debí*ek :D
 

DeletedUser34582

Guest
:D :D TO je nemec :D :D :D ale písal PO AJ :D to mi úplne stačí :D No ja neviem nepáči sa mi jeho prístup :( napísal mi asi po pol hodinke hry, že či s ním mám problém...a napísal, že o 20 minút je u mňa :D čakal som celý speed a on nič tak som si začal brať jeho vesky :D využil som, že som nebol jediný :D

šachlik ja sa nevtieram :) a už vôbec nie dadamčanom ;)
 

DeletedUser23979

Guest
šachlíku, tak nechápej :)....já vím své :).....

- - - Aktualizováno - - -

:D :D TO je nemec :D :D :D ale písal PO AJ :D to mi úplne stačí :D No ja neviem nepáči sa mi jeho prístup :( napísal mi asi po pol hodinke hry, že či s ním mám problém...a napísal, že o 20 minút je u mňa :D čakal som celý speed a on nič tak som si začal brať jeho vesky :D využil som, že som nebol jediný :D

Mě po pěti minutách psal česky :)
 

DeletedUser

Guest
Šlachlik .. :D jak môžeš nechápať majku? to je nelogické :D

Drekt keby mu nedám dediny a postavim tam ako take offky tak sa po tebe pustim no ale na tie offky sa mi ale vobec nechcelo čakať mal som viacmenej prázdne dediny 1500seker 700lk :D a to som si na tebe vybil :D
 

DeletedUser23979

Guest
A pokud otázky na mou osobu, jak hraju, s kým hraju, kde hraju.....ráda zodpovím.....
Aby nebyli nějaké spekulace
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser34582

Guest
Majka to fakt ? :D nechápem prečo majú všetci taký blbý zlozvyk, že všade na speedoch píšu po AJ :D a ja musím namáhať svoje lenivé mozgové bunky a odpisovať :D

Hej viem :D v jednej som bol s off :D mne bolo jasné, že ide len off, a že nemáš vo veskách takmer nič :D preto som si hneď u nablízku zobral keď som videl, že ju máš :D
tie podpory boli od Einfacha nie ? :D
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
Einfach je ale němec, říkal to Ondra. :D

Já jsem vysoce nechápavý člověk! :D
 
Nahoru