• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Speed pokec

DeletedUser23979

Guest
Já podpory nepotřebuji.....když oprvdu hraju, tak dokončím a mám vyhráno, a nemusím být od začátku....když hraju a končím, napíšu do vescnice.....neklamu...nějaký chudák zabere....
 

DeletedUser

Guest
Einfachové podpory som mal len, keď som už mal len tie 2 vesky :D tam ma napodporoval som počkal na jednu offku a nech ťa aspoň zdržím som ti zabral 3vesky alebo 2 ale nemal som ich Čím brániť :D
 

šachlik

Pokročilý uživatel
Registrovaný uživatel
Počet poděkování
135
No nic, jdu se najíst, vypnu DK, poté skype a jdu spát, když jsem 40 hodin nespal a zítra je škola. :rofl
 

DeletedUser34582

Guest
Einfachové podpory som mal len, keď som už mal len tie 2 vesky :D tam ma napodporoval som počkal na jednu offku a nech ťa aspoň zdržím som ti zabral 3vesky alebo 2 ale nemal som ich Čím brániť :D
3 :D 2 som si zobral čoskoro naspäť tú tretiu si dal Einfachovy :D tú som zabral o pár minút keď bola off po ruke :D

na Teba aj niekto útočil či za čo si mal toľko deff ranku ? :D
Ale páčilo sa mi byť v polovičke hry na 5 mieste a prvý vo všetkýchrankoch :D :D

Majka o tom to je nie ? :D su speed prázdniny tak sa treba chváliť :D
 

DeletedUser23979

Guest
Já prázdniny nemám už.....hodně let :).....
a když hraju, tak vahraju :)....teda poslední dobou :)
Jak říkám, jak jsem se k tomu dostala, ráda zodpovím :)...aby bylo jasno
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser

Guest
No písal som nemal som ich ako brániť preto si si ich mohol aj hneď zobrať ale ja som ťa chcel len zdržať :D
No ano jeden s menom Unstopabblez či také niečo na mňa poslal 12k lahkej kavalérie a pritom mi asi zomrelo 2000kopi 2000šerm .. ale to som tam mal okolo 20k kopi 25k Šerm 10k TK :D potom išlo tvojich 12útokov a eŠte niekto špehoval tak som sa nato vysral stiahol som mu podpory a d*b tvoje utoky prvé 4 zelené a druhé červené, že fajn a ja som to asi 2-3 sekundy poslal naspäť :D

Dobre ja musím sa isť vyspať včera som šiel neskoro a dnes som skoro vstával a zajtra škola čo ma neteší :D Takže sa majte
 

DeletedUser34582

Guest
Ale ten týpek bol riadny somár :D on staval iba off aj to neviem akým štýlom..všetku ju rozbil na einfachovy a potom skončil :D :D zabral mu jednu vesku ,ktorú si ten zobral hneĎ späť :D

ale bola to sranda :D :D
maj sa ;)

[SPOIL]
screens1.jpg
[/SPOIL]
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru