• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Jarmark u dubu

DeletedUser25426

Guest
To Biblos...
Willy děkuje za úpravu příspěvku, netušil jsem, že napsat jméno přeškrtnutého hráče je zakázáno... :shock
 

DeletedUser34342

Guest
Nevím jestli mi ty získané vědomosti nebude krást strýček Alzheimer, už teď si lepím kolem sebe lístečky :wacko[h=3][/h]
 

DeletedUser34317

Guest
Tak proběhla zase nějaká aktualizace a musím říct, že pořádně pitomá!

Mapa a Kmen se přesunuli na úplně blbou a nesmyslnou pozici, to fakt chce INNO nám tu hru co nejvíce znepříjemnit?:wall Mám sto chutí s hraním ihned seknout, protože až přijdu na další pitominy, tak mě fakt asi klepne. Jsem už fakt znechucenej:bad
 

DeletedUser25426

Guest
Jj, skvělý, pořád bloudím a něco hledám... Super, ale odstranit starý chyby nebo nám vrátit vzhled 6.5 to nééé... :shock
 

DeletedUser34317

Guest
Nj, ty aktualizace jsou, jak by řekl voják Wehrmachtu, tím posraným na vrch.:cry
 

DeletedUser25426

Guest
Tak jsem si mapu hodil do rychlýho náhledu hned vedle toho místečka kde dříve byla... Teď už budu hledat jen Kmen a Nastavení ;)
 

DeletedUser34317

Guest
Pak odhlášení, přátelé...tu novou grafiku na mapce jsi zkoušel? :D
 
Nahoru