• Psst! Ano, Ty! Ještě nejsi zaregistrovaný na našem herním fóru? Přicházíš tak o možnost zapojit se do diskuzí a navíc si tu můžeš zkrátit čekání například při výstavbě nové budovy či jednotek. Zaregistruj se ještě dnes pomocí následujícího odkazu:

    » Vytvořit účet na fóru

Diskuze světa 27

DeletedUser

Guest
Velmi jste mě pobavili dnešním vyhlášení války :) Asi si hráči u vás, radní hráče taky vybírají :) A najednou útoky od weina přes noc :rofl To je čestný boj, kdyby jste tu Válku dali aspon dřív :) Nestačím se divit jak máte všechno dokonale nachystaný a připravený :)
 

DeletedUser35035

Guest
harrylordaku, vždyť ta válka jen přenese realitu do statistik.

Dovolím si připomenout, že ten kdo odešel z aliance byl DOOM, ten kdo zrušil DoN byl DOOM, a ten kdo prvý zaútočil byl taky DOOM. :yes



To co jak supr máme my všecko vypočítané je naše věc. Můžu říct jen jedno, s tímto by jste se mohli od nás učit.

Půlka vašeho kmene je nasraná na vaší "elitu". :wacko

ale nač si deru hubu takhle do větra...

- - - Aktualizováno - - -

Tak to má být! :yes konečně to začne být divoké :shout

Vy to máte divoké? Vždyť vy válčíte jen se SKUNKem :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser27655

Guest
a mohutně podporujou naše vsi :yeah
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser28334

Guest
Je to jednoduchý. Na aličky se připravovala akce ještě během aliance. No a betonáž vesnic a případné útoky na doom se začli připravovat okamžitě po odchodu doomu z aliance.
 

DeletedUser31287

Guest
Odešli jsem z aliance kvůli vašim podrazům. špehovací účet u nás, přechod weina k nám, kdy jste řvali jako malí (u některých proč jako), že ho v alianci nechcete. Bác, byl hned zpátky u vás. Radši prohrajem se ctí,než hrát dál s takovýma jako je Rio, netinho a spol.Co mě štve je to, že Koscz v tom je s nima. Na svý leta už by mohl mít rozum.

Kosíku, ty vážně asi hraješ jinej svět.....

A dnes už je mi jasné, po tom, co jsem četl vaše forum, že jste měli část připravenou ještě v alianci.

Nikdy jste nedali pro alianci tolik útoků dohromady, podpory jste až na pár vyjímek neposílali, ale vymejšlet jak nás podrazit, to jste zvládali dobře.

Však se vám to vrátí. A ani vaši poskoci z Elku vás nezachrání....
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser31287

Guest
Je to jednoduchý. Na aličky se připravovala akce ještě během aliance. No a betonáž vesnic a případné útoky na doom se začli připravovat okamžitě po odchodu doomu z aliance.


No vidíš a to my ne. Protože byl DoN. Jenže vy už jste plánovali, že ho zrušíte. A AiW pod vašimi útoky nebyli. Za celou dobu jste byli se na ně vrhnout. Tak jste se spojili s nepřítelem(i když váš nepřítel to nejspíš asi nebyl) a otočili proti nám. My jen vystoupili od podrazáků. A pak jste začli nabírat hráče pod našimi útoky. To jste tedy borci. Celý váš kmen by se měl stydět. Ale jací jste tady, takový jste nejspíš i v reálu. A takovým lidem já se radši vyhýbám. Nemám je totiž rád....
 
Naposledy upraveno moderátorem:

DeletedUser38965

Guest
Ach jo Saxoušku, tebe už není třeba ani komentovat :) na dospělého chlapa se chováš jako v pubertě, zkus předtím než něco odešleš do veřejného fóra si po sobě přečíst tu aroganci a zkusit se chovat jako dospělý člověk :)

Protože kdybys hrál tak skvěle jak se umíš pěkně slovně vyjadřovat, tak bych se normálně divil že nemáš vyhráno půlku CZ/SK ukončených světů :)
 
Naposledy upraveno moderátorem:
Nahoru